Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Green: "Uçaktan indiğimde, ağrı tüm vücudumu vurmuştu!"

Los Angeles Lakers guardı Danny Green, Lakers'ın playoff maratonu sırasında sakatlıklarla uğraştığını açıkladı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Los Angeles Lakers guardı Danny Green, Lakers'ın playoff maratonu sırasında sakatlıklarla uğraştığını açıkladı.

Green, Lakers'ın playoff maratonu sırasında birkaç sakatlık yaşadığını ve ekibin sağlık personelinin bu sakatlıkları, sakatlık raporuna dahil etmemeye karar verdiğini söyledi.

Green, Silver Screen and Roll'da şu açıklamaları yaptı:

"Uçaktan indiğimde, tüm adrenalinin etkisi geçmiş ve tüm sakatlıklarım tekrar canlanmış gibiydi. Yeni doğmuş bir yavru geyik gibiydim. Bacaklarım uyuşmuştu. Kalçamda, aşilimde ve tüm vücudumda ağrıyı hissetmiştim. 'Kahretsin, tüm ilaçların ve adrenalinin etkisi geçmti' demiştim.

Kutlama yapmadan önce birkaç güne ihtiyacım vardı. İnsanlar 'Haydi gel, içelim' falan diyordu ama ben 'Yok, birkaç güne ihtiyacım var. Önce rahatlayıp biraz uyuyayım.' demiştim."

Green ve Lakers, NBA Finalleri'ne kadar yükselmiş ve son 10 yıldan beri ilk kez ve genel olarak 17. kez NBA şampiyonluğunu kazanmışlardı.