Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Green: "LeBron, NBA'de oğlu Bronny ile oynamak ister"

Los Angeles Lakers guardı Danny Green, takım arkadaşı LeBron James'in bir gün NBA'de oğlu Bronny James ile birlikte oynamak istediğine inandığını belirtti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Los Angeles Lakers guardı Danny Green, takım arkadaşı LeBron James'in bir gün NBA'de oğlu Bronny James ile birlikte oynamak istediğine inandığını belirtti.

Forbes'tan Adam Zagoria'ya göre Green, şunları söyledi:

"Bence bunu çok ister. Vücudu üç yıl daha dayanır mı bilmiyorum. NBA'de oynamak isteyip de, şimdi oynadığı seviyede oynayamayacağını sanmıyorum. Ve bence bundan üç yıl sonra zor olacak. Onun gidişatı bir tarafa, 20 yıl sonra birçok kişinin eskisi gibi olmadığını varsayıyorum. Ama eminim Bronny ile oynamayı çok ister."

Bronny, şu anda Los Angeles'taki Sierra Canyon School'da lise basketbolu oynayan 16 yaşındaki bir guard ve bir NBA geleceği olabileceğine inanılıyor.

LeBron'un yetenekli oğlu, 247Sports'a göre 2023 sınıfında 5 yıldızlı bir aday olarak gösterilmişti. LeBron ise, o noktada 38 yaşına girmiş olacak.