Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Green: "Lakers'ın ilk maçlarından çok bir şey beklemeyin"

Danny Green, Los Angeles Lakers'ın istedikleri seviyeye "hiç yakın olmadığını" itiraf etti.

Danny Green, Los Angeles Lakers'ın istedikleri seviyeye "hiç yakın olmadığını" itiraf etti.

Lakers, 2019-20 sezonuna LA Clippers'a karşı oynayarak başlayacak, ancak Green, taraftarların ilk maçtan çok şey beklemesini istemediğini belirtti.

Green, ekibin olmak istedikleri seviyeye yakın olmadığını itiraf etti. Ayrıca izleyicilere ilk birkaç normal sezon maçının, hazırlık maçları gibi olacağı konusunda da uyardı:

"Herkes sezonun başlaması için heyecanlı, ancak olmak istediğimiz noktaya yakın olmadığımızı biliyoruz - çoğu takım değil. Bu nedenle, normal sezon olsa bile, bu maçlar hazırlık maçlarına çok benzeyecek."

"DAHA İYİ OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ"


Geçen sezonki Lakers kadrosundan sadece altı oyuncu bu yıl kaldı ve Green, birbirleriyle iyi oynamaları ve antrenörlerin aktarmya çalıştığı sistemi anlamalarının zaman alacağını söyledi.

32 yaşındaki oyuncu, "Daha iyi olmaya, ve daha iyi olurken birbirimizi, sistemleri, kimliğimizi, ve karşı takımların kimliğine göre nasıl oynayacağımızı öğrenmeye çalışacağız." ifadelerini kullandı.