Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Gordon: "Smaç Yarışması'nı mahvetmiş olabileceğimden korkuyorum!"

Orlando Magic forveti Aaron Gordon, 2020'deki Smaç Yarışması'nda ortaya koyduğu performanslardan ötürü, yarışmayı "mahvetmiş olmasından" korktuğunu belirtti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Orlando Magic forveti Aaron Gordon, 2020'deki Smaç Yarışması'nda ortaya koyduğu performanslardan ötürü, yarışmayı "mahvetmiş olmasından" korktuğunu belirtti.

Gordon, NBA Smaç Yarışması tarihindeki en büyük performanslardan ikisini ortaya koymuş, ancak bu çabalarının hiçbiri, sırasıyla Zach Lavine ve Derrick Jones Jr.'a yenildiğinden ötürü bir kupayla sonuçlanmamıştı.

Birçok kişinin gözünde bu yarışmaların asıl galibi olarak görülen Gordon, USA Today'den Jeff Zilgitt'e, ortaya koyduğu destansı performansların olumlu sonuçlanmamasından ötürü yarışmayı mahvetmiş olabileceğinden korktuğunu açıkladı:

"Smaç yarışmasını mahvettiğime ve insanların artık pek katılmak istemeyeceklerine dair korkularım var. Umuyorum ki insanlar yaptığım smaçları görerek bu yarışmanın çıtasını daha da yukarı çekerler, çünkü henüz halen yapılmamış olan smaçlar var. Bunları yapacak kişi ben olmayacağım, ama umarım birileri gelir ve yapar. Bu harika bir etkinlik. Oyun için çok güzel."