Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Gordon: "Bu takımdaki yerimi biliyorum"

Eric Gordon, Houston Rockets'ı çevreleyen takas söylentileri ile ilgilenmediğini, keza yerinin takım içinde güvende olduğunu bildiğini aktardı.

Eric Gordon, Houston Rockets'ı çevreleyen takas söylentileri ile ilgilenmediğini, keza yerinin takım içinde güvende olduğunu bildiğini aktardı.

Gordon, yaptığı açıklamada şu şekilde konuştu:

"Bu konuda gerçekten endişelenmiyorum çünkü bu takım için ne olduğumu biliyorum. Adınız çok fazla takasta geçtiğinde, bu birçok takımın sizi istediği ve sizi sorduğu anlamına gelir. Ama bu takım, neler yaptığımı ve ortaya neler koyduğumu biliyor."

Gordon, genel menajer Daryl Morey'nin, söylentilerin asılsız olup olmadığı hakkında "menajerini bilgilendirdiğini" söyledi. Bu durum, Gordon'un takımdaki yerini değerlendirmesini kolaylaştırdı:

"Hangi durumda olduğumu her zaman biliyordum. Günün sonunda, sadece oynamaya devam etmem gerekiyor. Gelecek sene ne yapacağımızı sabırsızlıkla bekliyorum."

Gordon, geçtiğimiz normal sezondaki 16.2 sayı ortalamasını, playofflarda 17.8'e çıkarmıştı.