GollerCepte'nin en popüler golünü Henry Onyekuru attı

Turkcell'in taraftar uygulaması GollerCepte üzerinden Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında atılan 27 gol, 407 bin kez izlendi. Uygulamanın en çok takip edilen karşılaşması ise Kayserispor-Galatasaray maçı oldu.
13 Kasım 2018 12:55

Turkcell'in taraftar uygulaması GollerCepte'de Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasının en popüler golü Galatasaray'ın yıldızı Henry Onyekur'dan geldi. GollerCepte uygulaması üzerinden Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında atılan toplam 27 gol, 407 bin kez izlenirken sarı-kırmızılıları Kayserispor karşısında 1-0 öne geçiren gol, 73 bin kez takip edildi.

153 bin kişi izledi

Geçen sezon toplamda 11 milyon 350 bin videoyu GollerCepte uygulaması sayesinde cep telefonlarından izleyen futbolseverlerin, bu hafta gol ve özetleriyle birlikte en çok takip ettiği karşılaşma da Kayserispor-Galatasaray maçı oldu. 3-0 konuk ekibin galibiyetiyle tamamlanan mücadeleyi uygulama üzerinden 153 bin kişi izledi.

En çok izlenen video: Gignac uzun mesafede avladı!

Tüm operatörlere açık olan GollerCepte uygulaması üzerinden Süper Lig'in 12. haftasındaki karşılaşmalar gol ve özetleriyle 434 bin kişi tarafından takip edildi. Süper Lig maçları dışında GollerCepte uygulamasının en çok takip edilen videosu 'Gignac uzun mesafeden avladı!' oldu. Bu video, uygulama üzerinden 2 bin kişi tarafından izlendi.

4 Büyük Lig'in maçları da GollerCepte'de

Turkcell'in taraftar uygulaması GollerCepte, futbolseverleri Avrupa'nın en önemli ligleriyle buluşturmaya da devam ediyor. Spor Toto Süper Lig'in tüm maçlarının gol ve özetlerini kullanıcılarına sunan GollerCepre uygulaması, Almanya Bundesliga, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1 ve İngiltere  Premer Lig'in de 4-5 dakikalık maç özetlerini yayınlıyor.

Ayrıca GollerCepte uygulaması üzerinden, Spor Toto Süper Lig'de bu sezon başında kullanılmaya başlanan görüntülü video hakem sistemi olan VAR görüntülerine de erişilebiliyor. 

Tüm operatörlere açık

GollerCepte uygulaması Apple ve Google uygulama dükkânlarından ya da GOL yazıp 2200'ye kısa mesaj göndererek indirilebiliyor. GollerCepte kullanıcılarına videolar haricinde seçtikleri takımla ilgili birçok bilgi de SMS ile anında ceplerine geliyor. Taraftarlar ayrıca, http://gollercepte.tv adresine de ücretsiz olarak ulaşabiliyor. 

Android: bit.ly/goller-cepte 

iOS: bit.ly/goller_cepte

Galeri Icon Foto Galeri