GollerCepte'nin en popüler golü Moke'den geldi

Turkcell'in taraftar uygulaması GollerCepte üzerinden Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında atılan 30 gol, 265 bin 82 kez izlendi. Uygulamanın en çok takip edilen karşılaşması da Galatasaray - Atiker Konyaspor maçı oldu.
13 Mart 2018 13:32
Turkcell'in GollerCepte uygulamasında Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasının en popüler golü Atiker Konyaspor'un savunma oyuncusu Wilfred Moke'den geldi. GollerCepte uygulaması üzerinden Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında atılan toplam 30 gol, 265 bin 82 kez izlenirken yeşil-beyazlıları Galatasaray karşısında 1-0 öne geçiren gol, 57 bin 101 kez takip edildi.

107 bin kişi izledi

Geçen sezon toplamda 6 milyon 800 bin videoyu GollerCepte uygulaması sayesinde cep telefonlarından izleyen futbolseverlerin, bu hafta gol ve özetleriyle birlikte en çok takip ettiği karşılaşma da Galatasaray-Atiker Konyaspor maçı oldu. Uygulama üzerinden ev sahibinin 2-1 kazandığı mücadeleyi 107 bin 388 kişi izledi.En çok izlenen video: Bugün 6-1'lik inanılmaz dönüşün yıl dönümü

Tüm operatörlere açık olan GollerCepte uygulaması üzerinden Süper Lig'in 23. haftasındaki karşılaşmalar toplam 308 bin 547 kişi tarafından takip edildi. Süper Lig maçları dışında GollerCepte uygulamasının en çok takip edilen videosu 'Bugün 6-1'lik inanılmaz dönüşün yıl dönümü' oldu. Bu video, uygulama üzerinden 4 bin 268 kişi tarafından izlendi.

Tüm operatörlere açık

Gollerle birlikte Avrupa'dan maç özetleri ve takımların haberlerinin de yer aldığı taraftarlar uygulaması Apple ve Google uygulama dükk,nlarından ya da GOL yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek indirilebiliyor. GollerCepte kullanıcılarına videolar haricinde seçtikleri takımla ilgili birçok bilgi de SMS ile anında ceplerine geliyor. Taraftarlar ayrıca, http://gollercepte.tv adresine de ücretsiz olarak ulaşabiliyor.

Android: bit.ly/goller-cepte 

iOS: bit.ly/goller_cepte

Galeri Icon Foto Galeri