GollerCepte'nin en popüler golü Mariano'dan geldi

Turkcell'in taraftar uygulaması GollerCepte üzerinden Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında atılan 26 gol, 248 bin 988 kez izlendi. Uygulamanın en çok takip edilen karşılaşması da Galatasaray-Medipol Başakşehir maçı oldu.
17 Nisan 2018 14:13
Turkcell'in GollerCepte uygulamasında Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasının en popüler golü Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Mariano'dan geldi. GollerCepte uygulaması üzerinden Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında atılan toplam 26 gol, 248 bin 988 kez izlenirken sarı-kırmızılıları MEdipol Başakşehir karşısında 1-0 öne geçiren gol, 67 bin 403 kez takip edildi.

105 BİN KEZ İZLENDİ

Geçen sezon toplamda 6 milyon 800 bin videoyu GollerCepte uygulaması sayesinde cep telefonlarından izleyen futbolseverlerin, bu hafta gol ve özetleriyle birlikte en çok takip ettiği karşılaşma da Galatasaray-Medipol Başakşehir maçı oldu. Uygulama üzerinden ev sahibinin 2-0 kazandığı mücadeleyi 104 bin 722 kişi izledi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEO: YILDIRIM'IN TEK HEDEFİ! 24 SAATLİK MESAİ

Tüm operatörlere açık olan GollerCepte uygulaması üzerinden Süper Lig'in 29. haftasındaki karşılaşmalar toplam 290 bin 226 kişi tarafından takip edildi. Süper Lig maçları dışında GollerCepte uygulamasının en çok takip edilen videosu 'Yıldırım'ın tek hedefi! 24 saatlik mesai' oldu. Bu video, uygulama üzerinden 6 bin 365 kişi tarafından izlendi.

TÜM OPERATÖRLERE AÇIK

Gollerle birlikte Avrupa'dan maç özetleri ve takımların haberlerinin de yer aldığı taraftarlar uygulaması Apple ve Google uygulama dükk,nlarından ya da GOL yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek indirilebiliyor. GollerCepte kullanıcılarına videolar haricinde seçtikleri takımla ilgili birçok bilgi de SMS ile anında ceplerine geliyor. Taraftarlar ayrıca, http://gollercepte.tv adresine de ücretsiz olarak ulaşabiliyor.

Galeri Icon Foto Galeri