GollerCepte'den en çok izlenen gol Feghouli'den

Turkcell'in taraftar uygulaması GollerCepte üzerinden Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında atılan 22 gol, 280 bin 818 kez izlendi. Uygulamanın en çok takip edilen karşılaşması da Galatasaray-Trabzonspor maçı oldu.
03 Nisan 2018 13:10
Turkcell'in GollerCepte uygulamasında Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasının en popüler golü Galatasaray'ın yıldızı Sofiane Feghouli'den geldi. GollerCepte uygulaması üzerinden Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında atılan toplam 22 gol, 280 bin 818 kez izlenirken sarı-kırmızılıları Trabzonspor karşısında 1-0 öne geçiren gol, 70 bin 87 kez takip edildi.

133 bin kişi izledi

Geçen sezon toplamda 6 milyon 800 bin videoyu GollerCepte uygulaması sayesinde cep telefonlarından izleyen futbolseverlerin, bu hafta gol ve özetleriyle birlikte en çok takip ettiği karşılaşma da Galatasaray-Trabzonspor maçı oldu. Uygulama üzerinden ev sahibinin 2-1 kazandığı mücadeleyi 133 bin 341 kişi izledi.

En çok izlenen video: Löw: Brezilya böylece 7-1'i unutturmuş olabilir

Tüm operatörlere açık olan GollerCepte uygulaması üzerinden Süper Lig'in 27. haftasındaki karşılaşmalar toplam 321 bin 152 kişi tarafından takip edildi. Süper Lig maçları dışında GollerCepte uygulamasının en çok takip edilen videosu 'Löw: Brezilya böylece 7-1'i unutturmuş olabilir' oldu. Bu video, uygulama üzerinden 4 bin 872 kişi tarafından izlendi.

Tüm operatörlere açık

Gollerle birlikte Avrupa'dan maç özetleri ve takımların haberlerinin de yer aldığı taraftarlar uygulaması Apple ve Google uygulama dükk,nlarından ya da GOL yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek indirilebiliyor. GollerCepte kullanıcılarına videolar haricinde seçtikleri takımla ilgili birçok bilgi de SMS ile anında ceplerine geliyor. Taraftarlar ayrıca, http://gollercepte.tv adresine de ücretsiz olarak ulaşabiliyor.

Android: bit.ly/goller-cepte

iOS: bit.ly/goller_cepte

Galeri Icon Foto Galeri