GollerCepte'de en çok Vincent Aboubakar'ın golü izlendi

Spor Toto Süper Lig'in resmi iletişim ve teknoloji sponsoru Turkcell'in taraftar uygulaması GollerCepte üzerinden 30. haftada atılan 31 gol, 98 bin 118 kez izlendi. Uygulamanın en çok takip edilen karşılaşması ise Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi oldu.
09 Mayıs 2017 14:32
Spor Toto Süper Lig'in resmi iletişim ve teknoloji sponsoru olan Turkcell'in GollerCepte uygulamasında 30. haftanın en popüler golü Beşiktaş'ın yıldızı Vincent Aboubakar'dan geldi. GollerCepte uygulaması üzerinden Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında atılan 31 gol, 98 bin 118 kez izlenirken siyah-beyazlıları Fenerbahçe derbisinde 1-0 öne geçiren gol, 33 bin 78 kez takip edildi.

58 bin 500 kişi izledi

Geçen sezon toplamda 6 milyon 232 bin 388 videoyu GollerCepte uygulaması sayesinde cep telefonlarından izleyen futbolseverlerin, bu hafta gol ve özetleriyle birlikte en çok takip ettiği karşılaşma Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi oldu. İstanbul'da oynanan ve 1-1'lik beraberlikle biten maçın özeti, GollerCepte uygulaması sayesinde 58 bin 568 kez izlendi.

En çok izlenen video: 'Yıldız isimle anlaşma sağlandı'

Tüm operatörlere açık olan GollerCepte uygulaması üzerinden Süper Lig'in 30. haftasındaki karşılaşmalar toplam 113 bin 297 kişi tarafından takip edildi. Süper Lig maçları dışında GollerCepte uygulamasının en çok takip edilen videosu 'Yıldız isimle anlaşma sağlandı' oldu. Bu video, uygulama üzerinden 24 bin 197 kişi tarafından izlendi.

Tüm operatörlere açık

Gollerle birlikte Avrupa'dan maç özetleri ve takımların haberlerinin de yer aldığı taraftarlar uygulaması Apple ve Google uygulama dükk,nlarından ya da GC yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek indirilebiliyor. GollerCepte kullanıcılarına videolar haricinde seçtikleri takımla ilgili birçok bilgi de SMS ile anında ceplerine geliyor. Taraftarlar ayrıca, http://gollercepte.tv adresine de ücretsiz olarak ulaşabiliyor.

Android: bit.ly/goller-cepte 

iOS: bit.ly/goller_cepte

Galeri Icon Foto Galeri