Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Giannis: "Kardeşim Alex, benden de iyi olacak"

Giannis Antetokounmpo liseli küçük kardeşi Alex Antetokounmpo'nun gelecekte kendisinden daha iyi olacağını düşündüğünü açıkladı.

Haber; Sporx.com
Giannis Antetokounmpo liseli küçük kardeşi Alex Antetokounmpo'nun gelecekte kendisinden daha iyi olacağını düşündüğünü açıkladı.

17 yaşındaki Alex, şu anda geleceğin en iyi yıldız adaylarından biri olarak gösteriliyor. 2.01m boyuna ve 2.18'lik bir kulaç uzunluğuna sahip olan Alex, şimdiden lise seviyesindeki oyuncuları korkutmakla meşgul.

Kendisi de henüz bir oyuncu olarak zirveye ulaşmamış olan Giannis, küçük kardeşinin bir noktada onu geçebileceğini düşünüyor:

"Alex'in benden daha iyi olabileceğini kesinlikle düşünüyorum. Motive kalmaya devam ediyor. Bunu istiyor. Onu özel yapan da bu. Hiç tatmin olmuyor."

"BEN KENDİM OLMAK İSTİYORUM"


Yine de genç Antetokounmpo, ağabeyinin halihazırda tırmanmış olduğu dağa ulaşmak için rekabet etmiyor ve kendi şartlarıyla kendi zirvesine ulaşmayı umuyor:

"En büyük hedefim Giannis'ten daha iyi olmak değil. Kendimin en iyi versiyonu olmak. Ben sadece kendimin en iyi versiyonunun şu anda kardeşimin yaptıklarını geçebileceğini düşünüyorum, ki onun en iyi versiyonuna ulaştığını bile sanmıyorum."