Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Giannis: "İnsanlara Milwaukee'de oynamayı sevdirmek istiyoruz"

Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo, eski takım arkadaşı Jabari Parker'ın "Milwaukee'yi özledim" açıklamasından sonra, kendisiyle tekrar oynamaya çok açık olduğunu belirtti.

Haber; Sporx.com
Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo, eski takım arkadaşı Jabari Parker'ın "Milwaukee'yi özledim" açıklamasından sonra, kendisiyle tekrar oynamaya çok açık olduğunu belirtti.

2018'de Wisconsin'den ayrıldığından beri şu anda dördüncü takımı olan Atlanta Hawks'ta oynayan Parker, geçtiğimiz gün Bucks'a geri dönebileceğini söylemişti.

Antetokounmpo, şimdiye kadar Milwaukee için oynayan her oyuncunun organizasyonu sevdiğini söyledi:

"Milwaukee'yi terk edip de, Milwaukee'yi sevmeyen bir oyuncu olduğunu sanmıyorum. Bir organizasyon olarak, yapmaya çalıştığımız şey de bu. Oyunculara Milwaukee'de oynamayı, Milwaukee'de olmayı sevdirmeye çalışıyoruz. Burada bulunduğumdan beri, takımın yaptığı şey buydu. Benim de aynı şekilde. Kiminle oynarsam oynayayım, şartlar ne olursa olsun, her zaman buranın evi olduğunu bilmesini isterim. Bazen, daha büyük bir maaş alacağınız için başka bir yeri seçebilirsiniz. Ve dediğim gibi, takaslanabilirsiniz de. Ama günün sonunda adamların burada oynamayı, bu takım için oynamayı, benimle oynamayı sevmelerini istiyorum.

Geri dönmenin bir yolunu bulursa, gelmesini çok isterdim. Kim bilir? Tekrar takım arkadaşı olabiliriz ve ben sadece Jabari'den bahsetmiyorum. Diğer adamlardan bahsediyorum - Tony, Thon, Christian Wood, Delly, John Henson, Brandon Jennings. Fırsat kendini gösterseydi, burada olmayı çok isteyeceklerini biliyorum. Bu yedi yıl boyunca benimle oynayan birçok kişi Milwaukee için oynamayı sevmişti. Milwaukee'de olmayı sevmişlerdi."