Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"Giannis için en iyi teklifi, Warriors yapabilir!" iddiası...

Golden State Warriors'ın, Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo ile takas yapmak için en iyi pakete sahip olacağı iddia edildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Golden State Warriors'ın, Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo ile takas yapmak için en iyi pakete sahip olacağı iddia edildi.

Warriors, 2021'de serbest oyuncu olursa Giannis'in peşine düşecek ekipler arasında yer alıyor.

ESPN'den Ramona Shelburne'e göre, Bucks, Giannis'i takas etmeye karar verirse Warriors'ın sunabileceği en iyi pakete sahip.

Shelburne, 95.7 The Game'deki Damon, Ratto & Kolsky show'da şunları söyledi:

"Eğer Bucks Giannis'i takas etmeyi düşünürse, bana öyle gözüküyor ki, Warriors onlara teklif yapmak adına en iyi pakete sahip olur."

Antetokounmpo, bu ölü sezonda Bucks ile bir supermax sözleşme uzatması imzalayabilir. Reddederse, 2021'de serbest oyuncu olacak.