Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Giannis, Embiid'in "Dünyanın en iyi oyuncusuyum" ifadesine yanıt verdi!

Milwaukee Bucks süperstar Giannis Antetokounmpo, Philadelphia 76ers yıldızı Joel Embiid'in "Dünyanın en iyi oyuncusuyum" beyanına yanıt verdi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Milwaukee Bucks süperstar Giannis Antetokounmpo, Philadelphia 76ers yıldızı Joel Embiid'in "Dünyanın en iyi oyuncusuyum" beyanına yanıt verdi.

Embiid daha önce dünyanın en iyi oyuncusu olduğunu ilan etti. İdeal olarak, bu açıklamalar Giannis ile iyi uyuşmayabilir.

Muhabirler Giannis'ten Embiid'in cesur iddiası hakkında yorum yapmasını istedi, ancak Antetokounmpo medyanın oyununa gelmedi:

"İşini yapmaya çalıştığını biliyorum. Bir şey söylememi istiyorsun ama sonra bu viral olacak, o bunu görecek ve sonra bir kavga çıkacak. Ama Joel'in harika biri olduğunu düşünüyorum. Açıkçası, sahaya çıktığımda, elimden geldiğince sıkı oynarım. Ama saha dışında onu severim. Kişiliğini severim. Aklı başında bir adam."

Giannis'in saha içinde savaşçı, ancak saha dışında en dost canlısı kişiliklerden biri olduğu biliniyor. Embiid ile ilgili arasında bir anlaşmazlık olmadığı görülen Giannis, kendisini bu yılın All-Star draftı'nda ilk seçim olarak takımına almıştı.