Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Giannis: "Bu serinin kolay olmasını hiç beklemedim"

Giannis Antetokounmpo, Milwaukee Bucks'ın Toronto Raptors'a karşı 3. maçta aldığı 118-112'lik mağlubiyet sonrası, "Bu serinin kolay olmasını hiç beklemedim." şeklinde konuştu.

Giannis Antetokounmpo, Milwaukee Bucks'ın Toronto Raptors'a karşı 3. maçta aldığı 118-112'lik mağlubiyet sonrası, "Bu serinin kolay olmasını hiç beklemedim." şeklinde konuştu.

Maçın ilk üç çeyreğinde, Antetokounmpo toplamda sadece altı sayı atabilmişti. Toplam da 12 sayıyla bitirmişti. İlk uzatma periyodunda iki önemli serbest atışı kaçıran Giannis, ikinci uzatme periyodunun bitmesine bir dakikadan az kala, altı faulle oyun dışı kalmıştı. Toplamda da sekiz top kaybı gerçekleştirmişti.

Antetokounmpo, böyle performansları kabul etmediğini söyledi:

"Bu ekip olarak kurduğumuz bir kültür. Kaybetmekten hoşlanmıyoruz. NBA Finallerinden iki maç uzak olduğumuzu biliyoruz. Basamakları sıçrayarak atlayamayız. Her maçı, her pozisyonu ve her günü ayrı değerlendirmemiz gerekiyor. 3-0 öne geçebilirdik. İyi oynamadık. Bu serinin kolay olmasını hiç beklemedim."

"BEN GIANNIS'İM..."


Giannis, elini göğsüne koyarak en son şu ifadeleri kullandı:

"Ben Giannis'im. Hayatımda şu ana kadar yaptığım şeyler - aileme para yollayıp kardeşlerimi özel okullara göndermek, Nijerya ve Yunanistan'da ailelerime bakmak oldu. Bir maçtan dolayı hayal kırıklığına mı uğrayacağım? Hayal kırıklığına uğradığımı söylesem, kendimi hayal kırıklığına uğratırdım."