Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Giannis: "Bazen kendinizi medyadan çıkarmanız gerekir"

Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo dışarıdan gelen tüm gürültüyü engellemek için elinden geleni yaptığını söyledi.

Haber; Sporx.com
Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo dışarıdan gelen tüm gürültüyü engellemek için elinden geleni yaptığını söyledi.

Bucks, takım tarihindeki en iyi sezonlarından birini geçiriyor. 35-6'lık derece ve Giannis'in bir başka MVP kalibresinde sezonuyla, Bucks 1971'den beri ilk NBA şampiyonluğuna ulaşmaya hazırlanıyor.

Yine de, özellikle Giannis söz konusu olduğunda dikkat dağıtıcı şeyler var. Antetokounmpo, 2020-21 sezonundan sonra serbest bir oyuncu olacak ve geleceği ile ilgili birçok konuşma olacak.

Ancak Greek Freak, mevcut görevi üzerinde odaklanmış durumda:

"Gerçekten düşünmemeye çalışıyorum. Bazen kendinizi medyadan çıkarmanız ve çok fazla dikkat etmemeye çalışmanız gerekir, çünkü bu size zarar verebilir. Ama bence harika bir iş çıkarıyorum, takım da sadece ne yapmamız gerektiğine, bize ve hedefimize odaklanma konusunda harika iş çıkarıyor. Bu da iyi basketbol oynamak ve sezonu uzun oynamak."

Bununla birlikte, Antetokounmpo'yu çevreleyen spekülasyonlar, özellikle Bucks'ın NBA Finallerine ulaşamaması durumunda sezon ilerledikçe artacaktır. Milwaukee, her durumda, süperstar oyuncusuna supermax kontrat sunacak.