Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Giannis: "Amacım Milwaukee'de kazanmak... bu yüzden L.A.'e asla gitmem"

Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo, Milwaukee'yi terk edip etmeyeceği sorulduğunda "asla Los Angeles için ayrılmayacağını" söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo, Milwaukee'yi terk edip etmeyeceği sorulduğunda "asla Los Angeles için ayrılmayacağını" söyledi.

Giannis'in geleceği uzunca bir süredir NBA'de tartışılan bir konu oldu. Greek Freak'in, Bucks'ın bu sezon NBA Finallerine ulaşamaması durumunda Milwaukee'den ayrılacağı iddiaları dolaşıyordu, ancak defalarca, Bucks ile mümkün olduğunca uzun süre kalmak istediğini de belirtmişti.

Miami Heat, Golden State Warriors ve Los Angeles Lakers, Giannis ile adı geçen takımlardan bazıları.

Colin Cowherd ile 'The Herd' programındaki röportajında Giannis, Los Angeles'a gitme şansı olsa bile Milwaukee'den ayrılmak gibi bir niyetinin olmadığını açıkladı:

"Amacım Milwaukee'de kazanmak... Bu yüzden L.A.'e asla gitmem."

Giannis, Milwaukee'de mutlu olduğunu ve Bucks ile kazanmak istediğini, daha önce birden çok kez dile getirmişti.