Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Gerald Green, Houston ile kamp anlaşması imzaladı

Serbest oyuncu Gerald Green'in, Houston Rockets ile veteran minimum seviyesinde tek yıllık, garantisiz bir anlaşma yapmayı kabul ettiği bildirildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Serbest oyuncu Gerald Green'in, Houston Rockets ile veteran minimum seviyesinde tek yıllık, garantisiz bir anlaşma yapmayı kabul ettiği bildirildi.

Houston doğumlu olan Green, geçtiğimiz sezon ayağı kırıldığı için sezonu kaçırdıktan sonra, antrenman kampı sırasında kadroya seçilmeye çalışacak.

34 yaşındaki oyuncu, 10 Ekim 2019'da, 2019-20 NBA sezonu öncesinde bir hazırlık maçında ayağını kırmıştı.

Green geçtiğimiz günlerde KRIV'den Mark Berman'a, Rockets ile yeniden anlaşma imzalamayı umduğunu söylemişti:

"Bu şehir ile karşılıklı nasıl hislerimiz olduğunu herkes biliyor. Tekrar anlaşırsak, 2017'de döndüğümde hissettiğim aynı duyguları hissedeceğim."

Green, son tam NBA sezonunda (2018-19), Rockets için önemli bir rotasyon oyuncusu olarak 73 maçta 9.2 sayı ve 2.5 ribaund ortalamaları yakalamıştı.