Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"George'a, takım arkadaşları gözlerini devirdiler" iddiası!

LA Clippers yıldızı Paul George'un, Clippers'ın playofflarda elenmesi sonrası yaptığı açıklamalara, takım arkadaşlarının "gözlerini devirdiği ve şaşkınlıkla karşıladığı" iddia edildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
LA Clippers yıldızı Paul George'un, Clippers'ın playofflarda elenmesi sonrası yaptığı açıklamalara, takım arkadaşlarının "gözlerini devirdiği ve şaşkınlıkla karşıladığı" iddia edildi.

Clippers için playofflarda George'un hayal kırıklığı yaratan maratonu hakkında çok şey yazılıp çizilmişti. Neredeyse her yerden bir ton eleştiriye maruz kalan PG'ye, kendi takım arkadaşlarının bile, özellikle de Denver Nuggets'a karşı 7. maçta gösterdiği vasat altı playoff performansının ardından tepkili oldukları söylendi.

The Athletic'den Shams Charania'ya göre, George'un Clippers'tan takım arkadaşları, kendisinin Nuggets serisinin sonundaki ifadelerini pek hoş karşılamadılar:

"Salı geceki maç sonrası soyunma odasında George, takım arkadaşlarına bu sezondan sonra tüm oyuncuların takımda kalmaları ve başka bir maratona girmeye hazır olmaları için kararlı kalmaları adına vaaz vermişti. Bu durum, bazılarının gözlerini devirmeleri ve şaşkınlıkla karşılandı. Çünkü George, seride yaptıklarıyla sözlerini desteklememişti ve takımın bir karar alması gereken, birden fazla serbest oyuncusu bulunuyordu. George, 7. maçtaki mağlubiyette 16 şutun dördünde, üçlük çizgisi gerisinden ise 11 şutun ikisinde isabet bularak, toplamda 10 sayı kaydetmişti."

Charania ayrıca George'un playofflar boyunca takım arkadaşlarıyla birden fazla sözlü tartışması olduğunu bildirmişti. Belki de en çok akılda kalanı, Montrezl Harrell ile 2. maç içindeki yaptığı bir tartışmaya dair olan rapordu.