GEO Corporate Basketball League kuraları çekildi

GEO Corporate Basketball League 10.yıl kura çekimi gerçekleştirildi.

Haber; Basın Bülteni
Abone Ol
GEO Corporate Basketball League kuraları çekildi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Kasım 2018 10:03
Bu yıl 10.su düzenlenecek ve 24 Kasım'da start alacak Türkiye'nin en büyük 60 firmasının mücadele edeceği GEO Corporate Basketball League 2018-2019 sezonu Kura Çekimi ve 10.Yıl Partisi 300'ün üzerinde misafirin katılımıyla IF Performance Hall Ataşehir'de gerçekleştirildi.

GEO Koleji ve Spalding yetkilileriyle, 60 firmanın takım temsilcileri, oyuncu ve eşlerinin katıldığı etkinlikte Kura Çekimi sonrası Ardancan Algan'ın canlı performansıyla misafirler hoşça vakit geçirdiler.

GEO Koleji Kurucularından Sevay Kızılhan GEO Koleji hakkında misafirlere bilgi verirken, CBL Kurucusu Emre Atalay lig formatı, bu sezonki sponsorlar ve diğer detayları misafirlere aktardı. GEO Koleji Kurumsal İletişim Genel Müdür Yardımcısı Burcu Kızılhan, Spalding Türkiye Müdürü Erol Masa, Genç Milli Takım baş antrenörü ve Galatasaray yardımcı antrenörü Ömer Uğurata, CBL Ankara Kurucusu Ersin Eroğlu geceye katılan isimlerden bazıları oldular.

Gecede GEO Corporate Basketball League'in 10.yılı kutlandı ve Ardacan Algan 2 saate yakın sahnede kalarak geceye renk kattı. 6 ay sürecek ve Mayıs ayında yapılacak Final karşılaşması ile sona erecek GEO Corporate Basketball League ile ilgili detaylı bilgiye www.cbl.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Tümü
TÜMÜ