Genk'ten Samatta için kötü haber!

Genk Sportif Direktörü Dimitri De Conte, Ianis Hagi'nin imza töreninde konuştu: "Samatta'nın kalmasını umuyoruz. Çekirdek kadromuzdan bir futbolcumuzun ayrılmasını istemiyoruz."

Haber; Sporx.com dış haberler
Genk'ten Samatta için kötü haber!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Temmuz 2019 16:59
Genk Sportif Direktörü Dimitri De Conte, Ianis Hagi'nin imza töreni sırasında Galatasaray'ın istediği Mbwana 'Ally' Samatta ve Premier Lig kulübü Brighton ile adı anılan Sander Berge ile ilgili basından gelen soruları yanıtladı.

Sander Berge ve Ally Samatta ile ilgil gelen soruya De Conde, "Sander Berge için yalnız finansal olarak beklediğimiz teklif gelirse kabul ederiz. Eğer, 20 milyon euro gelirse Berge gider. Samatta'nın da kalmasını umuyoruz. Çekirdek kadromuzdan bir futbolcumuzun ayrılmasını istemiyoruz." dedi.

ONUACHU'YU ALIP TRANSFERİ KAPATACAKLAR

Belçika'dan HLN'de yer alan habere göre; Genk, bir dönem Galatasaray'ın da ilgilendiği Midtjylland'dan Ganalı forvet Paul Onuachu'yu transfer edecek ve 25 yaşındaki Zinho Gano'yu ise kiralık vererek transferi kapatacak.

Ally Samatta içinse gelecek teklifin astronomik olması gerektiği, bunun dışında Genk'in transfere razı gelmeyeceği vurgusu yapıldı. Tümü
TÜMÜ