Gençlerbirliği, Übeyd Adıyaman'a sahip çıktı

Gençlerbirliği, 23 yaşındaki kaleci Übeyd Adıyaman hakkında açıklama yaptı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Gençlerbirliği, Übeyd Adıyaman'a sahip çıktı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Ocak 2021 14:53
Galatasaray'ın Gençlerbirliği'ni 6-0 yendiği maçta yediği gollerden dolayı eleştiri toplayan ve sosyal medyada hedef haline gelen 23 yaşındaki Übeyd Adıyaman hakkında Gençlerbirliği bir açıklama yayımladı.

"Sosyal medya holiganlarına karşı dün yaşananlara dair istemeyerek de olsa bu açıklamayı yapıyoruz. Komplo teorisyenine dönüşen kifayetsiz muhterisler, Galatasaray maçından sonra genç kalecimizi, yargıladı ve mahkum etti. Yine bilindik yollar, bilindik arşivler…

Bu mankurt kafalar, Türkiye'nin tüm altyapı futbolcularına "Avrupa kupalarında maça çıkan Türk takımlarına başarı dilemeyin. Çünkü gün geldiğinde biz onu işimize geldiği gibi kullanır, kariyerinizi bitirmek için canla başla çalışırız." mesajını verdi.

Biz, altyapı oyuncularımızı bir günde kazanmadık, bir günde de kaybetmeyeceğiz. Genç bir futbolcunun kariyeri, hepsinden öte hayatı, sizin tüm kirli komplolarınızdan da kirli hayallerinizden de değerlidir.

Futbol, sizin takımlarınızı şampiyon yapmak ya da şampiyonluktan etmek için oynanmıyor. Takımlar, imkanları ölçüsünde gelecekleri için mücadele veriyor.

Dünyanın, bu kifayetsiz muhterislerden, bu suya yazan sosyal medya mankurtlarından, bu kendini bilmez adi asalaklardan bir an evvel kurtulmasını umut ediyoruz.

Bırakın gençler oynasın, bırakın çocuklar oynasın… Gölge etmeyin başka ihsan istemiyoruz! Bu vesileyle bir kez daha centilmen Gençlerbirliği taraftarına değerli duruşları için teşekkürü borç biliyoruz.Tümü
TÜMÜ