Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Gasol: "Joel'i çok iyi anlayabiliyorum, ona değer veriyorum"

Marc Gasol, Doğu Konferansı yarı final serisi dramatik bir şekilde sona erdikten hemen sonra, ağlayan Joel Embiid'e sarılıp neler söylediğini anlattı.

Haber; Sporx.com
Marc Gasol, Doğu Konferansı yarı final serisi dramatik bir şekilde sona erdikten hemen sonra, ağlayan Joel Embiid'e sarılıp neler söylediğini anlattı.

Gasol, söylediklerini şu şekilde anlattı:

"Ona sadece nasıl hissettiğimi söyledim. Onu umursuyorum. Bir pivot olarak, nereden geldiğini anlıyorum. Eskiden menajerlerimiz aynıydı. NBA'e bile gelmeden önce, kendi evinde yaşıyordu. Joel'in çocukluğu hakkında birçok hikaye duyardım. Her zaman kendisinin ve kişiliğinin büyük bir hayranı oldum. Bu durum benimle onun arasında."

"Ne yazık ki sporda, kazanan taraftan daha çok kaybeden tarafta oluyorsunuz. Bu, profesyonel sporların işleyiş şeklidir. Kazandığından daha fazlasını kaybedersin. Ne yazık ki bu böyle."

"Ona ne kadar değer verdiğimi, ne kadar saygı duyduğumu, oyununu ne kadar sevdiğimi ve kaybetmenin diğer tarafında kaç kez olacağını bilmesi gerektiğini düşündüm. Bilmiyorum. Bana göre bu normal bir tepki."