Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Garnett: "LeBron, gördüğümüz en bencil olmayan oyuncu"

NBA efsanesi Kevin Garnett, Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James'i "gördüğümüz en bencil olmayan oyuncu" olarak tanımladı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
NBA efsanesi Kevin Garnett, Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James'i "gördüğümüz en bencil olmayan oyuncu" olarak tanımladı.

Garnett, Yahoo Sports ile yaptığı bir telefon röportajında şunları söyledi:

"O, gördüğümüz en bencil olmayan oyuncu. Süper gücü, takım arkadaşlarının her zaman en iyisini ortaya çıkarma yeteneğidir. Kral ne zaman saldıracağına, ne zaman saldırgan olacağına ve ne zaman güvenli oynayacağına dair gerçek bir ustalığa sahip."

KG, LeBron'un geçtiğimiz yıl playoff maçlarını kaçırdıktan sonra, bu sezon her zamankinden daha odaklı göründüğünü ve rakip savunmaları ayırma yeteneğinin, yaşına rağmen halen elit olduğunu ekledi:

"2005'ten bu yana geçen yıl ilk kez playofflarını kaçırmasının, bu sezon kendisini oldukça odaklanmış bir şekilde ortaya çıkardığını söyleyebilirsiniz. LeBron'un ayrıntılara olan ilgisi eşsizdir. Rekabetin güçlü yönlerine odaklanmak ve kendi oyununu bu yoğunluğa rakip olacak şekilde ince bir şekilde ayarlamak konusunda harika bir iş çıkarıyor."