Galatasaray, Deniz için 3,5 milyon euroyu artıracak!

Orta sahayı güçlendirmek ve alternatif yaratmak isteyen Galatasaray, yeniden Kayserispor forması giyen Deniz Türüç'ü gündemine aldı. Daha önce milli oyuncu için 3,5 milyon Euro'yu gözden çıkaran Galatasaray, Sarı-Kırmızılılar'a iyileştirilmiş yeni bir öneri sunacak.

Haber; Fanatik
Galatasaray, Deniz için 3,5 milyon euroyu artıracak!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Temmuz 2019 05:10
Gelecek sezon iddialı ve alternatifli bir kadro kurmak isteyen Galatasaray transfer çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Ryan Babel, Jimmy Durmaz, Adem Büyük, Şener Özbayraklı ve Valentine Ozornwafor'u kadrosuna katan Aslan, rotasını orta saha bölgesine çevirdi. Bu doğrultuda Kayserispor'un milli yıldızı Deniz Türüç yeniden Cim Bom'un gündemine girdi.

Daha önce 26 yaşındaki oyuncunun transferi için birkaç kez Kayseri ile görüşen Sarı-Kırmızılılar bir türlü transferi sonuçlandıramamıştı. Ancak Galatasaray bu kez kararlı...

Operasyon Albayrak'ta...

Teknik direktör Fatih Terim'in ısrarla kadrosunda görmek istediği başarılı oyuncu için Başkan Mustafa Cengiz, 2. Başkan Abdurrahim Albayrak'ı görevlendirdi.

Transfer görüşmelerinde bizzat yer alacak olan Albayrak, Kayseri Başkanı Erol Bedir ile yapacağı pazarlıklarda ortak bir noktada buluşmaya çalışacak.

Daha önce Deniz için 3,5 milyon Euro'yu gözden çıkaran Aslan'ın teklifini artırarak Sarı-Kırmızılılar'ın kapısını çalacağı da gelen haberler arasında.Tümü
TÜMÜ