Galatasaray'da Marcao kontrolden geçecek

Okan Buruk, Marcao'nun transfer görüşmeleri yaptığını açıkladı. İspanyol basını da Brezilyalı oyuncunun İspanyol ekibi Sevilla için pazartesi sağlık kontrollerinden geçeceğini duyurdu.

Haber; Akşam, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Galatasaray'da Marcao kontrolden geçecek
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
03 Temmuz 2022 10:41
Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, dün yaptığı açıklamada; Marcao'nun transfer görüşmeleri yaptığı için izinli olduğunu söyledi.

Buruk, "Marcao bizim oyuncumuz, talipleri olacak tabii. Geçen seneyi çok iyi geçirdi. Kulübümüz bununla ilgili görüşmeleri yapıyor. Sonuçta bu bizim oyuncumuz. 'Teklif gelir, anlaşılır bu iş olabilir ama olmadığı sürece de gelip orada işime devam edeceğim, benim işim bu zaten' dedi. Kulübümüzün uygun gördüğü bir değer olursa gitme ihtimali var ama olmazsa da gelip bizimle beraber burada oynamaya devam edecek." dedi.

SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇECEK!

İspanyol basını ise; Marcao'nun Sevilla için hafta başında sağlık kontrollerinden geçeceğini duyurdu. Haberin içeriğinde, 'Sevilla Marcao'yu kapsamlı bir sağlık testinden geçirecek. Sezon öncesi yaz kampına yetiştirilmeye çalışılıyor' bilgisi paylaşıldı. Marcao, da yönetimle görüşüp, transferi için kolaylık talep etmişti. 

 
Tümü
TÜMÜ