Arama Logo

Barış Alper Yılmaz devlerin radarına girdi!
7
BARIŞ ALPER GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

Galatasaray'da oldukça başarılı bir sezonu geride bırakan ve EURO2024'te A Milli Takım'ın en çok dikkat çeken isimlerinden biri olan Barış Alper Yılmaz, gündemden düşmüyor.

BARIŞ ALPER GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR
6
ARSENAL, LIVERPOOL, NEWCASTLE

İngiliz basınında HITC'te yer alan habere göre, Arsenal, Liverpool ve Newcastle United'ın 24 yaşındaki futbolcuyla ilgilendikleri belirtildi.

ARSENAL, LIVERPOOL, NEWCASTLE
5
BONSERVİS BEDELİ

Barış Alper Yılmaz için konuşulan bonservis bedeli ise 22 milyon sterlin (26 milyon eruo) olarak gösterildi.

BONSERVİS BEDELİ
4
ADA'DAN ÖNEMLİ EKİPLER PEŞİNDE

24 yaşındaki futbolcuya daha önce de İngiltere'den Aston Villa, Tottenham, Manchester United, Bournemouth ve Brighton'ın ilgi gösterdiği hatırlatıldı.

ADA'DAN ÖNEMLİ EKİPLER PEŞİNDE
3
ESKİ KULÜBÜNDEN AÇIKLAMA

Barış Alper Yılmaz'ın eski kulübü Ankara Keçiörengücü'nden de transfer iddialarının ardından açıklama geldi. Ankara Keçiörengücü Başkanı Sedat Tahiroğlu, milli yıldız için, "Barış Alper Yılmaz'ın yüzde 20 payı bizde ama bu konuda Galatasaray'dan bizimle bir görüşme talebi gelmedi. Liverpool istiyor, Arsenal istiyor diye duyuyorum ama Nuri Şahin'in kesinlikle istediğini biliyorum. 50 milyon euro fiyatın çıkacağını sanmıyorum. 30 milyon euro civarında satılabilir. Türk futbolu için gençlerin önünün açılması gerekiyor. İnşallah kendisi için hayırlı olan kararı verir. Önemli olan para değil. Önemli olan Barış Alper'in başarılı olacağı bir takıma gitmesi çünkü Türkiye'nin yüzü olacak." ifadelerini kullandı.

ESKİ KULÜBÜNDEN AÇIKLAMA
2
SEZON PERFORMANSI

Geride kalan sezonda Galatasaray ve A Milli Takım'la birlikte 70 maça çıkan Barış Alper Yılmaz, 2023-2024 sezonunu 9 gol ve 12 asistle tamamladı.

SEZON PERFORMANSI
1
GALATASARAY İLE SÖZLEŞMESİ

Galatasaray ile sözleşmesi 2027 yılına kadar devam eden Barış Alper Yılmaz'ın güncel piyasa değeri 17 milyon euro olarak gösteriliyor.

GALATASARAY İLE SÖZLEŞMESİ