Ve Rijkaard ile yollar ayrıldı!

Galatasaray Kulübü, teknik direktör Frank Rijkaard ile yolları ayırdığını açıkladı.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Ve Rijkaard ile yollar ayrıldı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Ekim 2010 11:58
Galatasaray'da beklenen gelişme! Galatasaray'da Teknik Direktör Frank Rijkaard'ın sözleşmesi karşılıklı olarak fehsedildi. Başkan Adnan Polat'ın, Fatih Terim'le görüşeceği öğrenildi. Rijkaard'a sözleşmesinde yazan tazminat miktarının ödeneceği de gelen bilgiler arasında.

Galatasaray Kulübü'nden konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

"20 Ekim 2010 tarihi itibarıyla Teknik Direktörümüz Frank Rijkaard, antrenörümüz Johan Neeskens ve yardımcılarıyla yaptığımız karşılıklı görüşme sonucunda yollarımızı ayırma kararı vermiş bulunuyoruz...

Bugüne kadarki çalışma sürecimizde iş disiplini, çalışkanlığı, insanlığı, kimlik ve kişiliği ile karşılıklı ilişkilerimizde hiçbir sıkıntı yaşamadığımız tecrübe ve birikimini bizimle paylaşmaktan kaçınmayan sayın Frank Rijkaard’a Galatasaray’a verdiği emek ve mesaisi için teşekkürü borç biliriz.

Çalışması ve beyefendi kişiliğiyle birlikte olduğumuz süreçte futbol adamlığı ve ustalığını bu konuda deneyimlerini ve görüşlerini aynı ortamlarda soluduğumuz antrenörümüz Johan Neeskens’e Galatasaray camiasına katkıları, emeği ve çalışması için müteşekkir olduğumuzu belirtiriz.

Her iki ustanın yanısıra teknik heyetimizde yer alan Alberto Roca Pujol ve Carlos Quadrat’a da bugüne kadar kulübümüz bünyesinde vermiş oldukları mesaileri için teşekkür ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü"

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ