Ünal Aysal'ın gönlü İspanyol'a kaydı

Fatih Terim'in görevine son veren Galatasaray'da başkan Ünal Aysal, İspanyol teknik direktör Juande Ramos'u gündemine aldı.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Ünal Aysal'ın gönlü İspanyol'a kaydı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Eylül 2013 14:02
Şok bir kararla Fatih Terim'in görevinden alınmasının ardından Galatasaray Spor Kulübü'nde teknik direktör arayışları hızla devam ediyor.

Yerli hocalara sıcak bakmayan ve Avrupa'da ismiyle marka olmuş teknik direktörlerle temas kuruluyor. Galatasaray'da Roberto Mancini iddiaları ve görüşmeleri son hızda devam ederken, Başkan Ünal Aysal'ın ise gönlü bir İspanyol teknik direktörden yana. Daha önce Sevilla ile üstüste 2 sezon UEFA Avrupa Ligi'ni kazanan ve adını tüm Avrupa'ya duyuran Juande Ramos'un ismi diğer adayların önüne geçmeye başladı.

Sevilla'dan sonra Tottenham'da başarılı olamayan fakat Real Madrid'de iyi iş çıkarmasına karşın Barcelona'yı ardında bırakamayan Juande Ramos, CSKA Moskova ve hala görev aldığı Dnipro Dnipropetrovsk'a gitti.

2009 yılında Adnan Polat'ın teklif götürdüğü Juande Ramos, Galatasaray'ın teklifini yeterince iyi ve ciddi bulmayarak tercihini CSKA Moskova'dan yana kullandı.

Tümü
TÜMÜ