Terim'in 'İKİ ELİ' yeniden Florya'da...

Shaktar Donetsk ile Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bir hazırlık maçı yapan Galatasaray'da uzun bir aranın ardından sürpriz görüntüler ortaya çıktı.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Terim'in 'İKİ ELİ' yeniden Florya'da...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Kasım 2013 13:58
- SPORX DETAY - Shaktar Donetsk ile Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bir hazırlık maçı yapan Galatasaray'da uzun bir aranın ardından sürpriz görüntüler ortaya çıktı.

Galatasaray Yönetimi'nde yer alan ancak Ünal Aysal'ın kurumsallaşma adına yaptığı hamlelerden nasibini alan Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak, Mircea Lucescu'yu Florya'da yalnız bırakmadı. Sabah saatlerinde Florya'ya gelen Dürüst ve Albayrak ikilisi, başkan Ünal Aysal, CEO Lütfi Arıboğan, danışman Bülent Tulun, Roberto Mancini ve Mircea Lucescu ile aynı masada oturarak yemek yedi.

Yönetimden ayrıldıktan sonra başkan Ünal Aysal hakkında oldukça sert eleştiriler yapan Dürüst ve Albayrak ikilisinin yeniden Florya'ya adım atması 'şaşırtıcı' olarak yorumlanırken; iki deneyimli yönetici de mikrofonlara demeç vermekten kaçındı.

LUCE VE MANCINI'NİN AÇIKLAMALARI 

Yeniden Florya'ya gelmekten dolayı mutlu olduğunu vurgulayan Lucescu; "Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu bir antrenman maçıydı. Bu bir maç değil, antrenman aslında. Galatasaray da Shaktar Donetsk de genç oyuncuları ile mücadele etti. Maçtan daha önemli olan bence, yeniden Florya'da olmak ve bu havayı solumak" dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini ise, "Bugün çok güzel bir gün. Shaktar ile bir maç yaptık ve bu bir antrenmandı aslında. Shaktar çok özel bir takım ve Lucescu da benim çok yakın dostum. Burada olmalarından dolayı mutluluk duyuyorum" şeklinde konuştı.Tümü
TÜMÜ