Prandelli: "Suçlu benim"

GÖRÜNTÜLÜ - Süper Lig'de Trabzonspor'a 3-0 kaybeden Galatasaray'da büyük bir şok yaşanıyor!

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Prandelli: 'Suçlu benim'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
22 Kasım 2014 21:49
Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor'a 3-0 kaybeden Galatasaray'da büyük bir şok yaşanıyor!

Eleştirilerin hedefindeki isim olan Cesare Prandelli maçın ardından yaptığı açıklamada, Trabzonspor karşısında hiç beklemedikleri bir sonuç aldıklarını ifade ederek, "İlk 20-25 dakikaya baktığımız zaman sadece Galatasaray vardı, iyi de pozisyonlar bulduk ancak daha sonra bir anda ışığı kapattık. Hatayı nerede yaptığımızı bulmamız lazım. Taraftarımız için çok üzgünüm, haklılar. Kaybedildiği zaman suç her zaman teknik adamındır ama önümüzde birçok maç var ve bizi desteklemeleri gerekiyor, onlardan bunu istiyorum. Skoru kaybettikten sonra birçok değişiklik yaptık, ben bu yenilgide faturayı kendime çıkartıyorum ve bir hata varsa bunu ben yapmışımdır. Bu hatayı bulmamız lazım, bulacağız" dedi."SNEİJDER'İN HABERİ VARDI"

Sneijder'i neden oynatmadığı konusunda da açıklamalarda bulunan Prandelli, "Maçtan önce söylediğim gibi, Sneijder'in de haberi vardı, 100 maç oynayamaz. Milli maçtan sonra kendisinin bir yorgunluğu vardı, bunu da konuştuk ama hiçbir futbolcudan 100 maç oynamasını bekleyemezsiniz." ifadelerini kullandı."ALBAYRAK, KADRO TERCİHLERİME KARIŞMIYOR"

Abdürrahim Albayrak'ın takıma karışıp karışmadığı yönündeki soruyu da cevaplayan Prandelli, "Kesinlikle hayır, yaptığım kadro tercihlerime büyük bir saygı var ve dışarıdan hiç kimse bana baskı yapmıyor, böyle bir durum söz konusu değil. Birden fazla kulvarda mücadele ediyoruz ve kadro tercihlerimizi de gün gün yapmak zorunda kalıyoruz. Her futbolcunun gün gün sıkıntıları oluyor. Milli maçlarda bizden ayrı kalan oyuncular yerine Florya'da bizimle çalışan oyuncuları bugün sahada görmek istedim. Sonuç iyi olmayınca da suç bende" şeklinde konuştu. 
Tümü
TÜMÜ