GS TV'nin F.Bahçeli sunucusu çıldırttı!

GS TV'de haber sunuculuğu yapan Gülçin Tunçok'un Facebook hesabından Fenerbahçe lehine paylaşımlar yapması sarı kırmızılı taraftarları çileden çıkarttı.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
GS TV'nin F.Bahçeli sunucusu çıldırttı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Şubat 2014 21:42
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın resmi televizyon kanalı GS TV'nin yeni muhabiri, sarı kırmızılı camiayı karıştırdı.

GS TV'de haber sunucusu olarak işe başlayan Gülçin Tunçok'un Facebook hesabından yaptığı paylaşımlar, Galatasaray taraftarını çileden çıkarttı.

Facebook hesabından bir arkadaşının "Akşama maçta mıyız neee??" yazarak Güçlin Tunçok'u etkiletlediği paylaşıma güzel sunucu "Net maçtayız" yazarak sarı lacivert kalp yollaması dikkatlerden kaçmadı.

STAJYERDİ, GÖREVİNE SON VERİLDİ! 

Sunucu Gülçin Tunçok'un Twitter'daki ve Instagram hesabındaki Fenerbahçe ile ilgili paylaşımlarını sildiği ancak Facebook'ta Fenerbahçe ile ilgili yaptığı paylaşımları silmediği görüldü.

Galatasaraylı taraftarlar bu olayın ardından sosyal medyada genç sunucunun işine son verilmesi konusunda paylaşımlar yapmaya devam etti.

Yaşanan krizin ardından GSTV'de spiker olarak çalışan Gülçin Tunçok'un görevine son verildiği belirtildi. 

GÜLÇİN TUNÇOK'TAN AÇIKLAMA 

"Yaklaşık olarak 2 hafta önce Galatasaray TV'de stajyer olarak çalışmaya başlamış olup, hiçbir ödeme almadığımı belirtmek isterim. Fenerbahçeli olduğumu hiçbir zaman saklamamakla beraber çatısı altında çalıştığım kuruma zarar verecek hiçbir tavrım olmamıştır. Bu çatı altında bu süre boyunca sadece işimi gereğince yapmaya çalıştım. Ancak anlayamadığım asıl nokta insanların gerçekten ırkçılığa bu kadar yakın tavırları oldu. Kimse tuttuğu takım olduğu millet ve kişisel ilgi alanları sebebi ile bir iş yerinden çıkarılmamalı veya tepki almamalıdır. Çalıştığım süre boyunca tanımış olduğum, işini profosyonelce yapan ve emek harcayan GS TV çalışanlarının hepsine teşekkürü bir borç bilirim.Resmi büyütmek için üzerine TIKLAYIN!SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ