G.Saray'da yıldızlar küs! Albayrak aranıyor

Sarı-Kırmızılılar'da Sneijder ve Drogba'nın ikilisinin diğer futbolculardan ayrı takıldığı ayrıca Burak Yılmaz, Selçuk ve Umut üçlüsüyle de uzun süredir konuşmadığı iddia ediliyor...

Haber; Takvim
G.Saray'da yıldızlar küs! Albayrak aranıyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Eylül 2013 09:49
Arena'da yaşadığı Real Madrid hezimetinin şokunu üzerinden atmaya çalışan Galatasaray'da takım içinde yaşanan sıkıntılar bir bir gün yüzüne çıkıyor...

Ortaya atılan son iddialar gösteriyor ki, Florya'daki kriz sanılandan çok daha büyük. Sarı-Kırmızılılar'ın iki yıldızı Burak Yılmaz ve Wesley Sneijder'in tam 20 gündür küs olduğu öğrenildi.

Alınan son bilgilere göre Florya'da büyük bir gruplaşma oluşmuş durumda... Takımın 'ağır abileri' konumundaki Drogba ve Sneijder'in diğer futbolculardan ayrı takıldığı öğrenildi. Ayrıca bu ikilinin Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Umut Bulut'la da uzun zamandır konuşmadığı ifade ediliyor.

OLAYIN BÜYÜMESİNİ FATİH TERİM ÖNLEDİ

Hatta ligin 2. haftasında oynanan Eskişehirspor maçının devre arasında Burak Yılmaz ve Selçuk'un Drogba ve Sneijder ile büyük bir tartışma yaşadığı öne sürülüyor. Burak'ın Sneijder'i kendisine bilerek pas vermemekle suçladığı ve ikili arasında yaşanan tartışmaya Selçuk ve Drogba'nın da dahil olduğu iddia ediliyor. Fatih Terim, Hasan Şaş ve Ümit Davala'nın araya girerek olayın büyümesini önlediği belirtiliyor.

ÇOK UĞRAŞILDI AMA BARIŞ SAĞLANAMADI!

Bu tartışma sonrasında 5 futbolcu arasında büyük bir soğukluk başladığı ve tüm girişimlere rağmen barışın sağlanamadığı da gelen bilgiler arasında... Takımda kilit rol üstlenen bu 5 ismin arasındaki sorun Florya'ya da çok olumsuz bir şekilde yansıyor. Son zamanlarda alınan kötü sonuçlarla yaşanan bu krizin önemli rol oynadığı da belirtiliyor. Fatih Terim, krizi sona erdirmek için çok büyük çaba sarfediyor,

SABRİ YÖNETİME İLETTİ!

Kaptan Sabri'nin yaklaşık 10 gün önce takımda yaşanan sorunlarla ilgili Fatih Terim ve yöneticilerle konuştuğu öğrenildi. Sabri'nin özellikle yabancı ve Türk futbolcular arasındaki gruplaşma nedeniyle çok rahatsız olduğu ve bir an önce çözüm bulunmasını istediği ifade ediliyor.

Florya'da yaşanan büyük sorunların milli maç arasında adeta ayyuka çıktığı belirtiliyor... Fatih Terim'in Milli Takım kampına gitmesinin ardından Ümit Davala da menüsküs ameliyatı olmuş ve bir süre tesislere uğrayamamıştı. Bu süreçte takımla sadece Hasan Şaş'ın ilgilenmesi ve yöneticilerin de Florya'ya uğramaması büyük krize ortam oluşturdu.

Teknik direktör Fatih Terim'in uzun bir süredir takım içinde yaşanan bölünmeye çözüm bulmaya çalıştığı fakat bir türlü sonuca ulaşamadığı belirtiliyor.

ALBAYRAK MUMLA ARANIYOR

Son iki yılda Florya'da oluşan kolej ortamının en büyük mimarlarından birisi Abdurrahim Albayrak'tı... Fakat Başkan Ünal Aysal'ın Albayrak'ı yeni yönetime almaması sonrasında Florya'da Fatih Terim tek kaldı.

DROGBA: Sneijder'in yanı sıra Afrikalı Dany, Eboue ve Chedjou ile iyi anlaşıyor. Türk futbolcularla fazla vakit geçirmiyor.
SNEIJDER: Drogba'nın dışında en iyi arkadaşı Amrabat... Mecbur olmadıkça Florya dışında takım arkadaşları ile görüşmüyor.
UMUT: Takımın en uyumlu isimlerinden. Fakat Selçuk ve Burak'ın tartışması nedeniyle Drogba ile Sneijder'e mesafeli.
SELÇUK: Sneijder'le yıldızı bir türlü barışmadı. Aralarındaki zoraki arkadaşlık, bu sezon yaşananlardan sonra bozuldu.
BURAK: Drogba ve Sneijder'in aldığı para nedeniyle ilk günden bu yana sıkıntılı... Eskişehir'deki tartışma son nokta oldu.Tümü
TÜMÜ