G.Saray'da yeni hocada da milli takım krizi!

Galatasaray'ın görüşmelerde bulunduğu Roberto Mancini'nin, sarı-kırmızılılardan İtalya Milli Takımı'ndan teklif gelmesi durumunda ayrılmasına olanak sağlayacak bir maddeye 'evet' demelerini beklediği iddia edildi.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; Reuters
Abone Ol
Roberto Mancini
Roberto Mancini
29 Eylül 2013 21:52
-SPORX DIŞ HABERLER- Galatasaray'ın Fatih Terim ile yollarını ayırdıktan sonra gündemine aldığı ve İstanbul'a davet ederek görüşmelerde bulunduğu İtalyan menajer Roberto Mancini'nin sarı-kırmızılılardan sürpriz bir talebi olduğu iddia edildi.

İtalyan medyasında yer alan habere göre, 48 yaşındaki çalıştırıcı, G.Saray ile yapacağı sözleşmeye bir de özel madde koydurmak istedi. Mancini'nin sarı-kırmızılılardan talep ettiği özel maddenin, İtalyan Milli Takımı'ndan gelecek bir teklif halinde ayrılmasına olanak sağlayacağı belirtildi.

Çizme'de, İtalya'nın başında bulunan Teknik Direktör Cesare Prandelli'nin 2014 Dünya Kupası'ndan sonra görevinden ayrılması beklenirken, Mancini'nin de önümüzdeki sezon milli takım hayaline ulaşmak istediği vurgulandı.

Öte yandan sarı-kırmızılı yöneticilerin listenin ilk sırasına koyduğu teknik direktör Mancini ile bu maddenin sözleşmede yer almaması için bir takım görüşmelerde bulunduğu öne sürüldü.

Galatasaray'da Fatih Terim'in görevinden uzaklaştırılması ile sonuçlanan süreç de tecrübeli teknik adamın milli takımın başına geçmesi ile hızlanmıştı. Mancini ile ilgili bu iddianın doğru olması durumunda sarı-kırmızılılar sezon sonunda kendisini yeni bir krizin ortasında bulabilir.


Sonuçlanan Transferler
Tümü
TÜMÜ