G.Saray'da şok İSTİFA! Ama...

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara istifa etti ancak sarı kırmızılı yönetim bu istifayı kabul etmediğini açıkladı.

Haber; DHA - AA, Fotoğraf; Sporx.com
Abone Ol
G.Saray'da şok İSTİFA!...
G.Saray'da şok İSTİFA!...
24 Mart 2014 19:38
Galatasaray'da Chelsea ve Kayserispor yenilgilerinin artçı sarsıntısı devam ediyor. Pazartesi akşamı sıcak gelişmeler yaşandı.

Chelsea yenilgisi sonrasında Galatasaray'ın iki yöneticisi Adnan Nas ile Mehmet Cibara arasında küfürleşmeye kadar varan tartışma sonucunda bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında voleybol şubesi sorumlusu Mehmet Cibara istifa etti. Gerekçelerden biri Cibara'nın bu kavgayı basına sızdırdığı ve Aysal'ın Cibara'dan hesap sorduğu iddiasıydı.

Ancak sarı kırmızılı yönetim yaptığı toplantı sonrasında Cibara'nın istifasının kabul edilmedğini açıkladı.

San kırmızılı yönetimde iki dönemdir Ünal Aysal ile çalışan Cibara, 3 yıldır voleybol şubesinin sorumluluğunu yürütüyordu. Kayserispor yenilgisi sonrasında ise Mehmet Cibara'nın, Ünal Aysal tarafından Florya'da görevlendirilerek futbol takımına yakın olması istenmişti.

Galatasaray Kulübü, bu gelişmelerin üzerine resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile Cibara'nın istifasını kabul etmediğini duyurdu.

İşte o açıklama;

"Bugün bazı medya organlarında Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Sayın Mehmet Cibara hakkında bir takım haberler ve iddialar yer almıştır. Sayın Mehmet Cibara, basında kendisini suçlayıcı bazı yazıların çıkması üzerine Başkanımızın elini rahatlatmak adına bir istifa mektubu yazmıştır. Ancak bu talep, Sayın Ünal Aysal tarafından kabul edilmeyerek işleme konulmamıştır. Sayın Mehmet Cibara, Yönetim Kurulu'ndaki görevine devam etmektedir.

Galatasaray Spor Kulübü"


Tümü
TÜMÜ