•  
  İşte yeni KALECİ kararı; Muslera yanına o aday
 •  
  Lens'e "TELEFON" açıp F.Bahçe'yi soran o yıldız
 •  
  Galatasaray'ın gözdesi için başkandan cevap!
 •  
  ..Ve sürpriz itiraf geldi; "Türkiye'den teklif var"
 •  
  İşte Onyekuru için Everton'a yapılan teklif

Baros patladı! "Seni öldüreceğim"

Çek Cumhuriyeti'nin EURO2012'ye veda etmesinin ardından Milan Baros ile Çek basını arasında yaşanan gerilim tavan yaptı. İşte son gelişmeler ve haberin detayları...

Kaynak: Sporx.com dış haberler
Baros patladı! 'Seni öldüreceğim'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Haziran 2012 11:15
EURO2012'de sergilediği performansla eleştiri konusu olan Milan Baros ile Çek basını arasındaki gerilim tavan yaptı!

Milan Baros'a yapılan eleştiriler karşısında sessizliğini bozan Çek Cumhuriyet Teknik Direktörü Michal Bilek, golcü futbolcuya sahip çıkarak "Saçma eleştirilerinize katılmıyorum" şeklinde sert bir tepki göstermiş ve eleştirel soruları yönelten gazetecileri bağırarak azarlamıştı.

Michal Bilek'in Milan Baros hakkında yaptığı açıklamaların ardından yeni bir gelişme daha yaşandı ve bu kez Baros ile Çek basını arasında bir bir çatışma ortaya çıktı! Çek Cumhuriyeti kafilesinin Prag'a indiği sırada yanına yanaşan bir Çek gazeteci ile ciddi anlamda tartışan Baros, basın mensubuna tehditler savurdu.Uçaktan alkollü bir şekilde indiği iddia edilen Milan Baros'un basın mensubu ile yaşadığı şiddetli tartışmayı Çek golcünün takım arkadaşları ve milli takım yetkilileri güçlükle kontrol altına alabildi.İlk etapta Tomas Sivok'un yanına giderek eleştiriler sözler sarfeden basın mensubunun Baros'a da aynı şekilde tepki göstermesi bardağı taşırdı! Basın mensubuna büyük bir tepki gösteren Baros, "Futbolu bıraktığımda seni öldüreceğim ve senin yüzünden cinayatten yatacağım." ifadeleri kullandı.Çek basınında Milan Baros'un gazeteci ile yaşadığı tartışma günün konusu olurken; Çek golcünün uçaktan sarhoş olarak indiği iddiası tartışılmaya başlandı. Çek basını, Baros'un milli takıma veda etmesinden dolayı umursamaz davrandığı üzerinde dururuken; EURO2012 boyunca kendisine eleştiri yapılmadığının altı çizildi.

Milan Baros'un EURO2012 boyunca büyük bir baskı altında olduğu görüşünde birleşene Çek basının ileri gelen kalemleri, turnuva sonrasında yapılan eleştiriler karşısında Baros'un olgun davranamadığını ve bu davranışlarının affedilemez olduğunu belirtti.GALATASARAY ENDİŞELİ! 

Çek Cumhuriyeti'nde eleştirilerin odağındaki isim olan Milan Baros'un EURO2012'de gösterdiği performans Galatasaray'ı da endişelendirdi. Baros'u EURO2012'de göstereceği performans doğrultusunda elden çıkartmanın planlarını yapan sarı-kırmızılı yönetim, Çek futbolcunun etkisiz performansının ardından planlarını yeniden gözden geçirmeye başladı.

Önümüzdeki sezon yola Milan Baros ile devam etmek istemeyen ve Umut Bulut'un dışında bir yabancı santraforun daha transfer edilmesini isteyen Fatih Terim, yönetime sunduğu raporda Baros'a teklif gelmesi durumunda değerlendirilmesini istedi.

Çek Cumhuriyeti'nde eleştirilerin odağındaki isim olan Milan Baros'un EURO2012'de gösterdiği performans Galatasaray'ı da endişelendirdi.

Baros'u EURO2012'de göstereceği performans doğrultusunda elden çıkartmanın planlarını yapan sarı-kırmızılı yönetim, Çek futbolcunun etkisiz performansının ardından planlarını yeniden gözden geçirmeye başladı.

Önümüzdeki sezon yola Milan Baros ile devam etmek istemeyen ve Umut Bulut'un dışında bir yabancı santraforun daha transfer edilmesini isteyen Fatih Terim, yönetime sunduğu raporda Baros'a teklif gelmesi durumunda değerlendirilmesini istedi.

HABER - Fatih ŞAMLIOĞLU Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
3 TL'ye dünyaları kazandılar. Sen de kazanmak için hemen tıkla!


Tümü
 • PUAN DURUMU
 • FİKSTÜR
 • STSL
 • 1.Lig
 • İng
 • Alm
 • İsp
 • İta
 • Fra
 • Hol
TÜMÜ