Aysal'dan Terim mesajı! 'Geride kaldı'

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Fatih Terim'in görevden alınmasıyla ilgili Beyaz Futbol'a açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com
Aysal'dan Terim mesajı! 'Geride kaldı'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
30 Eylül 2013 00:50
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Fatih Terim'in görevden alınmasıyla ilgili Beyaz Futbol'a açıklamalarda bulundu. Fatih Terim'le aralarınaki sorunları geride bıraktığını ifade eden Aysal, kurumsallaşma vurgusu yaptı ve önlerine bakmaları gerektiğini ifade etti. İşte Aysal'ın sözleri:

"Fatih Hoca ile geçtiğimiz 2 sene iyi geçti. Son 1-2 ay içinde anlaşmazlıklarımız olabilir. Bunun dışında herhangi bir şikayetim olmadı. Dün dündür, bugün bugündür. Çok zor bir sene bekliyor bizi. Hem içeride, hem de dışarıda. Önemki olan aile bağlılığını bozmamak ve böyle devam etmek. Bundan sonra da böyle olacak."

"ÇOK ZOR BİR DÖNEM BEKLİYOR"

"Galatasaray camiası kendi içinde bir aile havasında çalışmalarını devam ettirecek. Aynı bundan önceki yaptığı şekilde. Çok zor bir dönem bekliyor bizi. Hem Türkiye içinde hem de Türkiye dışında..."

"DİKTATÖR DEĞİLİM"

"Kurumsallaşma dediğim ve gece gündüz böyle devam ettiğim bir çalışmada diktatör yakıştırması olmaz. Bu bir saygı çerçevesinde yürür. G.Saray büyük bir camia. Eğer kurumsal yapıya oturtamazsak G.Saray büyüyemez."Tümü
EN ÇOK OKUNANLAR
TÜMÜ