Ali Dürüst'ten Aysal'a "Biz gidelim diye..."

Ünal Aysal'ın kongre kararını kendilerini göndermek için aldığını söyleyen Ali Dürüst, "G.Saray bir kişi tarafından yönetilemez. Benim misyonum bitti" dedi

Haber; Sabah
Ali Dürüst'ten Aysal'a 'Biz gidelim diye...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Mayıs 2013 09:46
Abdurrahim Albayrak'ın verdiği şampiyonluk yemeğine, G.Saray İkinci Başkanı Ali Dürüst'ün sözleri damga vurdu. Ünal Aysal'ın "Yorulan yöneticiler var" diyerek aldığı olağanüstü kongre kararına tepki gösteren Dürüst, "Başkan yönetim içinde çalışmak istemediklerini direkt söyleyebilirdi" diyerek Aysal'a sitemde bulundu.

G.Saray'ın bir kişi tarafından yönetilemeyeceğini söyleyen Dürüst, "Başkan kendini kabul edecek bir yönetim bulmalı. Eğer kurumsallıktan bahsediliyorsa su almak için bile yönetime haber veriyoruz" ifadelerini kullandı.

"ÇOK ÇALIŞTIK AMA..."

Aysal başkanlığındaki yönetimde iki sene hayatında hiç çalışmadığı kadar çalıştığının altını çizen Dürüst: "Yönetim kurulunun birliği için kavga bile ettim. Bu bir tarz meselesi, başkanın tarzı da bu. Selçuk'u sessiz sedasız bitirdim. Alper transferi çok fazla dillendirildi. Yönetim olarak bütün olamadık. Şimdi biz gidelim diye olağanüstü seçim yapılıyor" dedi.

"İLK KURBANLAR BİZİZ"

Yönetimden Semih Haznedaroğlu ise "Başkanın bahsettiği yorulma yaşa göreyse benden sonra kendisinin yorulması lazım. Biz kurumsallaşmanın ilk kurbanlarıyız" diye konuştu. Bu arada G.Saray'da olağanüstü seçimli genel kurulun yeterli çoğunluk sağlanması halinde 12 Haziran'da aksi halde 22 Haziran'da yapılacağı açıklandı.

"TULUN'U İLK KEZ KRAVATLI GÖRDÜM"

Albayrak'ın ofisindeki yemek sırasında esprili diyaloglar yaşandı. Güler yüzüyle dikkat çeken Fatih Terim, bir ara Bülent Tulun'a takılarak masadakilere "Bülent hayatta kravat takmaz. Bugün renkli bir kravat takmış. Hiç kravatlı görmemiştim" dedi. Üzerine Ali Dürüst'ün, "Ben de kravatsız görülmem ama bugün kravatım yok" demesi masada neşeli anların yaşanmasına neden oldu.Tümü
TÜMÜ