"Bitkisel hayattaki bir takıma..."

Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor Teknik Sorumlusu Hamit Cihan, Eskişehirspor mağlubiyeti sonrası konuştu.

Haber; AA
Abone Ol
'Bitkisel hayattaki bir takıma...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Nisan 2015 17:09
Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor Teknik Sorumlusu Hamit Cihan, Eskişehirspor'a 1-0 yenilmelerine ilişkin, "Alacağımız üç puan bizim için hayat belirtisi olacaktı, gelecek için çok daha umut verici durum ortaya çıkacaktı, maalesef bunu başaramadık" dedi.

Cihan, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, taraftarları önünde maç kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Hayati değeri yüksek bir müsabaka oynadıklarını dile getiren Cihan, "Müsabakaya yüksek konsantrasyonla hazırlandık. Rakibimiz daha küçük alanda oynadı, biz ise daha büyük alanda oynadık. Rakibin küçük alanda oynamasını biz çok etkili pozisyonlarla aşamadık. Sayısal olarak çok yüksek düzeyde gol pozisyonu üretemedik" diye konuştu.

Cihan, ligde kalma mücadelelerini kalan haftalarda sürdüreceklerini belirterek, "Bitkisel hayattaki bir takıma hayat vermeye çalışıyorsunuz. Bugün alacağımız üç puan bizim için hayat belirtisi olacaktı, gelecek için çok daha umut verici durum ortaya çıkacaktı, maalesef bunu başaramadık. Önümüzdeki süreç devam ediyor. Bundan sonrası için oturup plan yapacağız" dedi.


EURO 2020 Navigasyon
Tümü
TÜMÜ