"Beşiktaş'a attığım gol çok başkaydı"

Bursaspor'un yeni transferi Murat Yıldırım, yeşil-beyazlı takımda şampiyonluk yaşanmak istediğini açıklarken, Samsunspor kariyeri hakkında da konuştu.

Haber; DHA
'Beşiktaş'a attığım gol çok başkaydı'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Temmuz 2012 11:42
Bursaspor'un yeni transferi Murat Yıldırım, büyük bir camiaya geldiğini ifade ederek, yeşil beyazlı ekipte şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi.

Yeşil-beyazlı takıma geldiği için çok mutlu olduğunu ifade eden Murat Yıldırım, her şeyin bilincinde olduğunu ve yeşil beyazlı ekipte hedeflerine ulaşmak istediğini söyledi.

Bursaspor'un bu sezon da şampiyonluk yaşamasını çok istediğini belirten Yıldırım, "Bursaspor Süper Lig'de nasıl şampiyon olduysa, bu yıl da aynı sevinçleri yaşamak istiyorum. Avrupa'da da başarılı olmak istiyorum. Taraftar da Türkiye'nin en büyük taraftarı. Geldiğimde de heyecan yaşadım. Onların desteğiyle iyi bir sezon geçireceğime inanıyorum" dedi.

"BEŞİKTAŞ'A ATTIĞIM GOL BAŞKAYDI"

Geçtiğimiz yıl Samsunspor'da zor bir sezon geçirdiklerini ama kendi adına başarılı bir yılın geride kaldığını sözlerine ekleyen Murat Yıldırım, Samsunspor'un Süper Lig'den düşmesi nedeniyle çok üzüldüğünü ifade etti.

Samsunspor'da attığı her golün farklı önemi olduğunu belirten başarılı futbolcu, "Her golün önemi başkadır, ama Beşiktaş'a attığım gol benim için önemliydi. Ligde kalacağımız için umutlanmıştık. Ama okyanusu geçtik, derede boğulduk" diye konuştu.Tümü
TÜMÜ