KAP'a iki açıklama

Beşiktaş Kulübü, Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na açıkalamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
KAP'a iki açıklama
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Ekim 2011 14:10
Beşiktaş Kulübü, Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na iki bildiride bulundu. İlkinde Necip Uysal, Atınç Nukan, Muhammed Demirci, Ricardo Quaresma ve Mustafa Pektemek için fon ile ilgili görüşmelere başlanmadığı belirtilirken; ikinci açıklamada ise Ertunç Soğancıoğlu'nun görevine devam ettiği bildirildi.

İşte KAP'a yapılan iki açıklama:

NECİP, ATINÇ VE MUHAMMED İLE İLGİLİ FON AÇIKLAMASI

"Daha önce özel durum açıklaması bildirdiğimiz, profesyonel futbolcularımız Necip Uysal, Atınç Nukan ve Muhammed Demirci'nin ekonomik haklarının belli bir kısmının değerlendirilmesi ile ilgili olarak fon (Quality Football Ireland Lımıted) ile başlanan görüşmelere ilişkin henüz herhangi bir gelişme olmamıştır.

Bununla birlikte basın organlarında yer alan haberlere istinaden; futbolcularımızdan Quaresma ve Mustafa Pektemek ile ilgili Fon ile görüşme söz konusu değildir."


"ERTUNÇ SOĞANCIOĞLU GÖREVİNE DEVAM ETMEKTEDİR"

"Son günlerde medya organlarında yer alan haberlere ilişkin olarak açıklamalarımızdır:

Sn. Ertunç Soğancıoğlu yönetim kurulu ve komite üyelikleri görevlerine devam etmektedir.

Bununla birlikte Kulübün personel ve diğer tüm alanlarda tasarruf tedbirlerine ilişkin çalışmaları bulunmaktadır. Ancak şu aşamada açıklama yapılmasını gerektirecek herhangi bir durum bulunmamaktadır.

Şirketimizin, Aktif Tanıtım ile 03.06.2005 tarihinde imzalanan sözleşmeyi, Aktif Tanıtım'ın ödemeye ilişkin taahhütlerini sözleşme şartlarına uygun olarak yerine getirmemesi nedeniyle feshetmesi üzerine, taraflar arasında devam eden davanın 05.10.2011 tarihli son celsesinde, 08.06.2011 tarihli ek bilirkişi raporuna itiraz edilmiş ve Aktif Tanıtım ile Şirketimiz arasındaki davanın, Aktif Tanıtım ile Saran arasındaki İstanbul 13.Asliye Ticaret Mahkemesindeki davayla birleştirilmesi talep edilmiştir. Mahkeme dosyaların incelenmesine karar vermiş olup, duruşma 30.01.2012 tarihine ertelenmiştir. Bu dava ile ilgili bugüne kadar olan tüm gelişmeler finansal tablo dipnotlarımızda açıklanmış olup, bundan sonra oluşacak gelişmeler de hem finansal tablo dipnotlarımız hem de özel durum açıklamalarımız ile kamuoyu ile paylaşılacaktır."
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam