Beşiktaş'tan "90+7" tepkisi!

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, Karabük maçının 7 dakika uzatılmasına gelen eleştirilere kızdı: “Bizim son dakikada kaybedip, rakiplerimizin ise kazandığı maçları unutmasınlar.”

Haber; Bugün
Abone Ol
Beşiktaş'tan '90+7' tepkisi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
30 Nisan 2015 10:29
Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, son dakika golüyle 2-1 kazandıkları Karabük maçı için, “Kırılma maçıydı. Sezon sonunda da zirvede olmak istiyoruz” dedi.

Maçın 7 dakika uzatılmasına gelen eleştirileri de cevapladı. “Anlam veremiyorum. Karşılaşmada sakatlıklar nedeniyle duraklamalar vardı. Hakem de bunları ekledi. Ya tam tersi olsaydı. Ya gol yiyip kaybetseydik. O zaman ne olacaktı. Bizim son dakikalarda kaybedip, rakiplerimizin kazandığı maçlar da oldu. Bence bu konu hakkında yapılan eleştiriler abesle iştigaldir” dedi.

‘İki kaleci olsa o topu çıkaramazdı’

Ürkmezgil, Bilic’in Cenk Tosun hamlesini ve Cenk’in golünü de değerlendirdi. “Hocamız son derece yerinde bir hamlede bulundu. Galibiyet adına yapması gerekeni yaptı” ifadelerini kullandı.

Cenk Tosun için, “Usta işi bir kafa vuruşuyla ağları buldu. Bu gol için de ‘şans golü’ diyenler var. Bu yorum Cenk’e saygısızlıktır. Önceki gün uyuşturucuya karşı katıldığımız bir organizasyonda Oğuz Çetin, Tanju Çolak gibi isimlerle bir aradaydık. Onlar da son derece kaliteli bir gol olduğu görüşünde. Top öyle bir yere gitti ki iki kaleci olsa çıkaramazdı” diye konuştu.Tümü
TÜMÜ