Senecky serbest kaldı!

Ankaragücü'nde yaprak dökümü devam ediyor. Başkent ekibinden 1 milyon 200 Bin TL alacağı olan Senecky ödemesi yapılmayınca bugün Ankaragücü Kulübü'ne gelerek takım arkadaşlarıyla vedalaştı.

Haber; DHA ve AA
Abone Ol
Senecky serbest kaldı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Kasım 2011 15:45
Ankaragücü'nde Jan Rajnoche ve kaleci Stefan Senecky'nin de içinde olduğu toplam 11 futbolcu alacaklarını tahsil edemedikleri gerekçesiyle periyodik aralıklarla futbol federasyonuna müracaat etmişti. Avukatları ve TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu (UÇK) aracılığıyla davayı takip eden futbolculardan kaleci Senecky'nin süresi dün doldu ve bugün serbest kaldı. Ankaragücü Kulübü'nden 1 milyon 200 Bin TL alacağı olan Senecky bugün Ankaragücü kulübü'ne gelerek takım arkadaşlarıyla vedalaştı.

Diğer futbolcuların ise 14 Aralık'a kadar süreleri tamamlanmış olacak ve yaklaşık 5.5 milyon TL'yi bulan toplam alacakların ödenmesine imkansız gözüyle bakılıyor. Bu konu ile ilgili istifa eden kulüp müdürü Enver Yurtgüven'in Ankaragücü yeni yönetimini uyardığı ve 22 Kasım'dan 14 Aralık'a kadar 10 futbolcunun daha bekleme süresinin dolacağını söylediği belirtildi. Ödemeler yapılmazsa bu oyuncular da bonservislerini alarak serbest kalacaklar.

Bu arada Rajnoche'un Trabzonspor ile transfer görüşmelerine başladığı bildirildi.Tümü
TÜMÜ