Sporx Extra Arama Logo

Younes Belhanda'dan sonra bir ayrılık daha kapıda!
7
BELHANDA'DAN SONRA YENİ VEDA MI?

Galatasaray'da geldiği günden beri üç şampiyonluk yaşayan Younes Belhanda ile yollar ayrıldı. Oyuncunun menajeri William D'Avila ile Galatasaray arasındaki iplerin tamamen koptuğu da gelen bilgiler arasında. İddialara göre, Galatasaray bu menajerin oyuncularıyla bir bir yolları ayıracak. [Sabah/Mehmet Özcan]

6
ÜÇ İSİMLE AYRILIK YAKIN!

Belhanda'nın ardından William D'Avila oyuncusu olan Oghenekaro Etebo ve Valentine Ozornwafor da gönderilecek. Asıl şok ise sezon sonu olacak... İşte sarı-kırmızılı takımla ilgili konuşulan o haberin ayrıntıları...

5
HENRY ONYEKURU GİDEBİLİR!

Galatasaray'da asıl kopma noktası performansı iyice düşen Nijeryalı Henry Onyekuru ile yaşanabilir.

4
OPSİYON ZORUNLU DEĞİL

D'Avila'nın oyuncusu olan Henry Onyekuru'da şu an belirsizlik hakim. Monaco'dan kiralanan Onyekuru'nun sözleşmesinde geçerli 4.3 milyon Euro satın alma maddesi zorunlu değil.

3
ARKADAŞLARI MEMNUN DEĞİL

Arkadaşlarının "Takım oyununu bozuyor" diyerek eleştirmeye başladığı Nijeryalı yıldız, 7 maçtır suskun. Performansında değişiklik olmaması halinde Onyekuru ile devam edilmeyeceği yönetimde konuşulmaya başlandı.

2
BİR ANDA DÜŞÜŞE GEÇTİ

İlk 2 maçında 3 gol atan 23 yaşındaki oyuncu, son haftalarda kaçırdığı gollerle yaşanan puan kayıplarında öne çıkan isimlerden oldu. 

1
KRİTİK İSİMLER D'AVILA'DAN

Ocak 2018'de başkan seçilen Mustafa Cengiz, 7 transfer dönemi gördü ve en çok işi William D'Avila isimli menajerle yaptı. Badou Ndiaye'nin Stoke City'ye satılmasını sağlayan D'Avila sonraki süreçte Garry Rodrigues'i Suudi Arabistan'a götürürken Onyekuru, Ozornwafor ve Etebo'yu getirdi.