Sporx Extra Arama Logo

Transfer açıklamalarında devrim yaratabilecek tarzda 15 sunuş biçimi

Transfer döneminin en heyecan veren kısmı, transferlerin açıklandığı anlardır. Milyonlarca taraftarın beklediği o an, son zamanlarda çok yaratıcı bir şekilde karşımıza çıkıyor. En ilginç ve yaratıcı transfer açıklamalarını sizler için derledik...
16

Braga'dan Netflix'li tanıtım

Bragfa, yeni transferi Diego Figueiras’ı Netflix videosuyla açıkladı.
15

Braga

Braga, yeni transferini flört sitelerinin uygulamasınna benzer bir şekilde hazırladıkları video ile duyurdu. Yıldız oyuncuların fotoğraflarının geçtiği videonun sonunda yeni transferin ismi geliyor ve eşleşme gerçekleşiyor.
14

Göztepe

Göztepe, yeni transferi Poko'yu, kalecileri Beto'ya penaltı golü attığı bir anı izlettiği videoyla duyurdu.
13

Jesus Navas

Eski takımı Sevilla'ya transfer olan Jesus Navas için Sevilla bir sürpriz hazırladı. Transferin açıklanış hikayesi şu şekilde; Sokakta yürüyen Navas, iki kişi tarafından kafasına poşet geçirilerek arabanın bagajına atılıyor ve daha sonra Sevilla'nın stadına getiriliyor. Sevilla'nın stadından içeri sokulan Navas'ın kafasındaki poşet çıkarılıyor ve işte huzurlarınızda Jesus Navas.

12

Mert Günok

Transfer ettiği isimleri ilginç yöntemlerle açıklayan Süper Lig takımlarından Medipol Başakşehir'in son bombası Mert Günok oldu. Sosyal medya adresinden paylaşılan video ile yıldız ismin transferi resmileşmiş oldu..
11

Mevlüt Erdinç

Başakşehir, Mevlüt Erdinç'in transferini resmi Twitter hesabında yayınladığı video ile duyurdu. Kulübün resmi hesabından yayınlanan videoda Mevlüt, daha önce Fransa'da karşılıklı oynadığı, Chedjou'yu telefonda arayarak transfer olduğunu söyledi. Videoda, Başakşehir Kulübü binasından, hastanede yatan Chedjou'yu arayan Mevlüt, "Sana bir sürprizim var arkadaşım. Artık sana karşı oynamayacağım ama seninle aynı takımda oynayacağım. Aranıza katılıyorum." dedi. Chedjou da, "Seninle aynı formayı giymek için en hızlı şekilde dönmeye çalışacağım. Tebrikler. Aramıza hoş geldin." sözlerini kullandı.