Sporx Extra Arama Logo

Sevilla'nın İrfan Can Kahveci teklifi ortaya çıktı

Başakşehir'de bu sezonun dikkat çeken isimlerinden biri olan İrfan Can Kahveci için Sevilla'nın yaptığı teklif duyuruldu.
6
SEVILLA İSTİYOR!
Başakşehir'de Abdullah Avcı ile birlikte yükselişe geçen ve bu sezon takımın en dikkat çeken oyuncularından biri olmayı başaran İrfan Can Kahveci'ye Fenerbahçe'nin yakın ilgisinin ardından İspanya'dan Sevilla'nın talip olduğu belirtildi, teklif de ortaya çıktı.
5
MONCHI İLE GÖRÜŞME

İspanyol basınında yer alan bilgilere göre Sevilla Sportif Direktörü Monchi, İrfan Can Kahveci'nin transferi için Başakşehir ile görüşmelerinde önemli bir yol kaydetti.

4
12 MİLYON EURO TEKLİF
Sevilla'nın 12 milyon euro bonservis bedeli üzerinden Başakşehir ile büyük ölçüde anlaşmaya vardığı belirtilirken, küçük pürüzler üzerinde pazarlıkların ise sürdüğü ifade edildi.
3
BANEGA'NIN ALTERNATİFİ
İspanyol ekibinin, İrfan Can Kahveci'yi sezon sonunda ayrılacak Ever Banega'nın yerine düşündüğü ve oyuncunun özellikleri ile de Arjantinlinin boşluğunu çok iyi dolduracağı vurgulandı.
2
FENERBAHÇE DE İSTİYORDU
Çorum'da doğan İrfan Can, Ankara'da büyüdü ve Gençlerbirliği'nde yetiştikten sonra 2017'de kanat oyuncusu olarak geldiği Başakşehir'de, Abdullah Avcı'nın eğitiminden geçerek "modern bir orta saha"ya dönüşmeyi başardı. 24 yaşındaki oyuncu için Fenerbahçe'nin de temaslarda bulunduğu kaydedilmişti.
1
İRFAN CAN'IN PERFORMANSI
Oyunun iki yönünde de katkı sağlamayı başaran 24 yaşındaki oyuncu, belki her şeyi kusursuz yapamıyor ama en azından yapabiliyor. İtalyan ekiplerinin de gündeminde olduğu belirtilen İrfan Can, bu sezon 31 maçta 6 gol ve 2 asistlik bir performans sergiledi.