Sporx Extra Arama Logo

Başakşehir, İrfan Can için Galatasaray'dan 10M€ + Emre Kılınç'ı istedi
6
BAŞAKŞEHİR "DÜNYAYI" İSTİYOR

Galatasaray ile Başakşehir arasındaki İrfan Can Kahveci görüşmesi devam ederken; Başakşehir'in son talebi de ortaya çıktı. 

5
10 MİLYON EURO + EMRE KILINÇ

Sporx'in edindiği bilgiye göre Başakşehir, Galatasaray'dan İrfan Can Kahveci transferi için 10 milyon euro bonservis bedeli, Emre Kılınç ve İrfan Can Kahveci'nin sözleşme süresi boyunca Avrupa'da bir takıma transfer olması durumunda %40 pay istedi.

4
SPORX DUYURDU!

Rıdvan Dilmen de bugün canlı yayında transfer sürecinde yaptığı değerlendirmelerde Sporx'in haberinin doğruluğu üzerinden değerlendirmelerde bulundu.

3
RIDVAN DİLMEN DE AÇIKLADI

Sporx'in İrfan Can Kahveci haberini teyit eden Dilmen, "Galatasaray'ın İrfan Can için en son teklifi 6 milyon euro artı bir oyuncu, oyuncuyu da biliyorum ama ayıp olur diye söylemiyorum, Emre Kılınç değil. Başakşehir'in isteği ise 10 milyon artı Emre Kılınç, ondan aşağıya inmem diyor" ifadelerini kullandı.

2
TERİM, EMRE'Yİ VETO ETTİ

Teknik patron Fatih Terim, gelecek yılki takım iskeletinin önemli bir parçası olarak gördüğü Emre'yi kesinlikle bırakmak istemiyor.

1
PERŞEMBE GÜNÜ SON GÖRÜŞME

Galatasaray Yönetimi bunun üzerine yeni seçenekleri masaya yatırdı. Fatih Terim'le de görüşen Sarı-Kırmızılılar, teknik heyetten onaylı bazı isimleri takasa dahil ederken, teklif edilen toplam ücreti yükseltme yoluna gidecek. 28 Ocak Perşembe günü, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ bir kez daha görüşecek.