Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Metin Tekin'den Karagümrük - Beşiktaş yorumları
9
METİN TEKİN YORUMLADI

Beşiktaş, 1-0 kazandı. Galibiyet çok değerli çünkü bu senenin lig akışında İstanbul takımlarının üst üste iki maç kazandığını görmedik. Buna çok şahit olmadık.

8
İLK DEFA ŞAHİT OLDUK

Beşiktaş, 1-0 kazandı. Galibiyet çok değerli çünkü bu senenin lig akışında İstanbul takımlarının üst üste iki maç kazandığını görmedik. Buna çok şahit olmadık.

7
SENARYO DEĞİŞTİ
İkinci yarı farklı bir senaryo olacak demiştik ve öyle de oldu özelliklede son 25 dakikada. Tamamen Karagümrük oyuna hakim oldu. Beşiktaş sıkıntılıydı, Karagümrük 3-4 pozisyon buldu.
6
OYUN TATMİN EDİCİ DEĞİL
Beşiktaş, kazandı ancak oyun bana göre yine tatmin edici değildi. İlk yarıda skoru aldı, ikinci yarıda korudu.
5
İKİNCİLİK ADIMLARINI ATIYOR

İkide iki yapan Beşiktaş, acaba ikinci olacak mıyım? İkinciliği çok zorlayabilecek miyim, adımlarını atıyor.

4
HER MAÇ ZOR

Beşiktaş, Malatyaspor'u da yenerse 10 günlük kısa bir sürede 3'te 3 yapmış olacak. Çok önemli bir iş yapmış olacak ama her maç çok zor.

3
FAYDALI OYUNCU OLACAK

Emre Mor, çok yetenekli bir oyuncu. Futbola bakışı, hayata bakışı... Üst seviyelerde oynama şansı da buldu. Fark edildi, fark yaratamadı ve bu seviyelere geldi. Emre Mor'un futbola bakışının da değiştiğini görüyorum. Faydalı oyuncu olmaya doğru gidiyor.

2
BEN BAŞKA BİR ŞEY BEKLİYORUM
Beşiktaş'ın, ilk 65 dakikalık oyununun başarılı olduğuna ben de inanıyorum ama ben daha yüksek tempo, görsel anlamda daha zengin bir Beşiktaş bekliyorum açıkçası.
1
BU SENENİN KONJEKTÖRÜNDE BÖYLE

Beşiktaş'ın puan olarak oraya çıkması çok önemli aynı zamanda kendine güveni de gelecektir. Tabii ki kolay değil Beşiktaş kimliğinde ikinciliğe odaklanmak ama bu senenin konjektörü ligde bu.