Arama Logo

Max Meyer'den açıklamalar
10
MAX MEYER'DEN AÇIKLAMALAR

Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Max Meyer, FB TV'ye açıklamalarda bulundu. İşte Meyer'in sözleri....

9
FENERBAHÇE İÇİN SABIRSIZLANIYORUM

Fenerbahçe'de olduğum için çok mutluyum. Büyük bir kulüpteyim. Tesisler ve sahada harika. Fenerbahçe adına oynamak için sabırsızlanıyorum.

8
İYİ DURUMDAYIM

Sezon öncesi kampı geçirmedim ama bireysel olarak çok çalıştım. İyi durumdayım. Takımı tanımalı ve onlarla çalışmalıyım. Gelecek için sabırsızlanıyorum.

7
ŞAMPİYONLUK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM

Büyük bir kulüpteyim ve her şeyimle buradayım. Takım iyi, teknik direktörümüz iyi. İdmanlar sert ve yoğun geçiyor. Bunu severim. Şampiyonluk için ben de elimden geleni yapmak istiyorum. Topa sahip oynuyoruz, bu da beni besleyecek. Umarım başarılı bir yıl olur.

6
SADECE FENERBAHÇE'Yİ DÜŞÜNÜYORUM

Sadece Fenerbahçe'yi düşünüyorum. Bir, iki yıl sonrasını düşündüğümü söyleyemem.

5
7 NUMARA DOLU OLDUĞU İÇİN 6'YI SEÇTİM

Fenerbahçe'de formayı almak için çok çalışacağım. 6 numara boştu, ben daha önce 7 numara giyiyordum ancak 7 numara dolu olduğu için 6 numarayı tercih ettim.

4
SÜPER LİG ZOR VE AGRESİF

Süper Lig'i bazı zamanlarda takip ettim. Almanya'da çok Türk var. Fenerbahçeli arkadaşlarım da var. Türkiye'de Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray maçları çetin geçiyor. Burası zor ve agresif bir lig. Takım kalitesi lig için iyi.

3
HASAN ALİ, FENERBAHÇE'Yİ ANLATTI

Hasan Ali Kaldırım ile 3-4 yıl önce konuştum. Fenerbahçe'nin ne kadar büyük olduğunu anlattı. Burada olduğum için mutluyum.

2
SCHALKE'DE 10 NUMARA OYNADIM
6, 8 ve 10 numarada oynamayı seviyorum. 8 numara oynamak benim için daha iyi. 6 numarada da kendimi iyi hissediyorum. Schalke'de 10 numara oynadım.
1
TARAFTARIMIZ ÇOK ÇILGIN
Fenerbahçe-Galatasaray derbisi büyük bir derbi. Schalke-Dortmund derbileri önemlidir ama bu derbi daha büyük. Schalke'deyken Galatasaray'a karşı oynamıştım, atmosfer harikaydı. İnanılmaz bir taraftarımız var. Çılgın taraftarımız var, futbol için yaşıyorlar.