Sporx Extra Arama Logo

"Sophia Thomalla ile 2020 sıcak ve fırtınalı geçecek"
57

SOPHIA'DAN ÖZEL TAKVİM POZLARI

Schuettflix’in 2020 takvimi için kamera karşısına geçen Thomalla, birbirinden çarpıcı pozlarla adından söz ettirdi. (Via: schuettflix) 

56

BU POZLAR İLGİ ÇEKTİ

Bir iş makinasının kepçesinde, üzerine kum dökülmüş şekildeki fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından paylaşan Thomalla’nın bu paylaşımı büyük ilgi topladı. (Fotoğraf Instagram'dan alınmıştır)
55

"2020 SICAK VE FIRTINALI"

Schuettflix, internet sitesinden takvimi Thomalla’nın fotoğrafıyla birlikte “2020 sıcak ve fırtınalı geçecek’ ifadesiyle duyurdu. (Fotoğraf Instagram'dan alınmıştır)

54

SINIRLI SAYIDA, 40 EURO

10 bin parça olarak sınırlı sayıda üretildiği belirtilen takvimi satın almak isteyenler 40 euro karşılığında Thomalla’nın fotoğraflarının yer aldığı 2020 takvimine sahip olabiliyor. (Fotoğraf Instagram'dan alınmıştır)
53

52

DÖVMELERDE 'AŞK' VAR

Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius ile sevgilisi Sophia Thomalla arasındaki dövme yarışı son hızla devam ediyor.

51

Vücudunda 34 dövmesi bulunan Karius 35’inci dövmesini geçenlerde yaptırdı. Sevgilisi Sophia’nın adını sırtına yazdırdı. Sophia ise 14’üncü dövmesi için Loris’in portresinde karar kıldı.

50

Loris Karius bir röportajında “Sırt ve kollarımdan sonra bacaklarımı da dövmeyle kaplatacağım. Bu bir tutku” demişti.

49

48

47

Sophia, Karius'un yanından ayrılmıyor

Beşiktaş’ın Alman kalecisi Loris Karius, sevgilisi Sophia Tamallo ile önceki gün İstinyepark’taydı. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Loris Karius tanınmamak için şapka takmıştı. Sophia bir röportajında “Loris için gerekirse dişi aslan gibi dövüşürüm. Onu hiç yalnız bırakmıyorum” demişti. Sophia, gözlerini sevgilisinin üzerinden bir an olsun ayırmadı.

46

45

44

43

42

41

40